53-річна зірка 90-х Тетяна Овсієнко шокувала новиною, що стане матір'ю

53-річна зірка 90-х Тетяна Овсієнко шокувала новиною, що стане матір'ю

Артистка планує всиновити дитину.

Російська співачка, колись секс-символ, зірка 90-х Тетяна Овсієнко, яка не так давно налякала фанів невпізнанним обличчям, знов приголомшила прихильників.

Цього разу новиною про те, що збирається стати матір'ю. Як пояснила виконавиця, не так давно вона побувала у дитячому будинку, де познайомилася з дівчинкою, яка не лишила її байдужою.

Зірка вирішила будь-що зробити життя дитини щасливим і наразі оформлює усі необхідні документи для всиновлення, пише "Собеседник".

Тетяна Овсієнко
instagram.com/tatiana_ovsienko
Тетяна Овсієнко

Наразі Тетяна щаслива у стосунках з цивільним чоловіком, бізнесменом Олександром Меркуловим. Пара мріє про дитину, однак Овсієнко розуміє, що природним шляхом їй це зробити неможливо через вік. Та у виконавиці є син Ігор, якого 2002 року вона також всиновила. У хлопчика був вроджений порок серця, артистка робила йому операцію. Зараз Ігор живе в США, він одружений та має дитину.

Зауважимо, що влітку 2017-го року Тетяна Овсієнко потрапила до списку сайту "Миротворець". Військовий конфлікт України і Росії публічно вона не коментувала. Вперше Овсієнко виступила на території окупованого Криму 2016 року.

Нагадаємо, що рік тому австралійська співачка Sia всиновила двох 18-річних хлопців. А цьогоріч один з синів знаменитості зробив її двічі бабусею.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів