54-річна Моніка Беллуччі вперше після розлучення з Касселем розповіла про нового обранця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка зізналась, що вже давно щаслива з новим коханим.

Популярна італійська акторка Моніка Беллуччі, яка нещодавно відсвяткувала своє 54-річчя, вперше після розлучення з Венсаном Касселем, який доречі нещодавно одружився, розповіла про своє особисте життя.

У нещодавньому інтерв'ю виданню Paris Match зірка несподівано розговорилася і зізналася, що вже давно щаслива з новим коханим.

У розмові з журналістом видання акторка обговорювала вихід на екрани нового сезону серіалу "Десять відсотків", в якому грає жінку, яка шукає "нормального чоловіка", щоб позбавити себе від самотності.

Кадр з фільму "Десять відсотків".

Інтерв'юер поцікавився у Моніки, чи не перебуває вона в пошуках подібного "нормального чоловіка" в реальному житті, на що вона дала неочікувану відповідь.

"Я вже довгий час зустрічаюся з одним чоловіком, і у нас все добре. Нормальний він? Я не знаю. Я і сама не живу за правилами. Як можна вимагати від іншої людини того, що сама не можеш йому дати? У цього чоловіка зовсім інша робота, але через неї йому теж доводиться багато їздити по світу. Саме тому він відмінно мене розуміє і поділяє мій спосіб життя. Я дуже щаслива", - поділилася подробицями про свого обранця Беллуччі.

Моніка Беллуччі_1
Reuters

Також Моніка розповіла про свій погляд на стосунки між жінкою та чоловіком. За словами зірки,  представниці прекрасної статі не повинні воювати зі своїми обранцями. Беллуччі вважає, що жінка повинна уособлювати загальну любов, вміти віддавати і нічого не вимагати натомість.

Зірка також побічно торкнулася теми розставання з Венсаном Касселем. Вона зауважила, що після цього розриву вона нарешті знову здобула свободу, і зараз почуває себе повноцінно щасливою завдяки новому витку в своїй кар'єрі і вихованню двох доньок - 14-річної Діви і 8-річної Леони.

Нагадаємо, нещодавно 54-річна зірка у напівпрозорій сукні зачарувала своїм шармом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції