56-річна Лоліта офіційно розлучилася з п'ятим чоловіком

Дата публікації
Перегляди
9477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
56-річна Лоліта офіційно розлучилася з п'ятим чоловіком

Фото: instagram.com/lolitamilyavskaya

Співачка відтепер офіційно холостякує.

Популярна співачка Лоліта відтепер офіційно холостякує.

Так, зірка нарешті оформила розлучення з екскоханим, 45-річним тенісистом Дмитром Івановим, який, за словами ЗМІ, зраджував її.

"Лоліта давно вже втомилася від цього тривалого розлучення. Тому вона попросила мене піти на будь-який компроміс, аби це скоріше закінчилося. Ми вирішили відмовитися від усіх своїх вимог, і тепер Лоліта офіційно вільна. Ну а фіктивність шлюбу з боку Іванова тож всім очевидна", – розповів адвокат співачки виданню kp.ru.

Фото: instagram.com/ivanovsport

Зауважимо, Дмитро Іванов був п'ятим чоловіком Лоліти. Подружжя прожило у шлюбі  9 років. Про те, що Мілявська та Іванов не разом стало відомо на початку липня 2019 року.

За словами ЗМІ, чоловік протягом тривалого часу крутив роман з косметологинею з Білорусі. Невдовзі новину про зради коханого прокоментувала і сама Лоліта. Втім, Дмитро Іванов заявив, що не зраджував співачку та назвав інші причини розлучення з виконавицею. Так, екскоханий зірки заявив, що у них з співачкою були проблеми, які вони намагалися обговорити, однак "не чули одне одного" і "не змогли зберегти почуття". На розлучення пара чекала майже 10 місяців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація