Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шестирічна донька Бейонсе придбала збірку медичних книжок за 10 тисяч доларів

На аукціоні, організованому бабусею, Блю Айві зробила ставку та купила витвір мистецтва Самуеля Леві Джонса.

Дочка Бейонсе та Джей Зі, яка розсмішила юзерів своєю поведінкою на "Греммі", купила на аукціоні збірку юридичних та медичних книжок за 10 тисяч доларів.

Блу Айві разом із батьками завітала на аукціон, організований мамою Бейонсе Тіною Ноулз, у золотому вбранні в образі маленької Клеопатри.

6-річна дівчинка настільки захопилася тим, що відбувається, що вирішила взяти участь у торгах та почала робити ставки, повідомляє Vanity Fair.

Блу Айві дуже сподобалася картина Сінді Пуатьє, яку вона оцінила спочатку в 17 тисяч доларів. Але коли хтось запропонував за неї на тисячу більше, дочка зірок не розгубилася і оголосила суму в 19 тисяч.

Шоковані такою спритністю дочки, Бейонсе і Джей Зі всіляко намагалися перешкодити цій покупці і жартома вирвали табличку з руки дочки, щоб запобігти більш високій ставки. Тому власницею картини дівчинка не стала.

Однак Блу Айві була так захоплена, що вирішила придбати наступний лот, яким виявився витвір мистецтва "36х36", що складається з юридичних книг з Індіани і медичних книжок з Каліфорнії, створених художником Самуелем Леві Джонсом.

Нагадаємо, нещодавно дівчинка разом із відомою матусею опинилися у центрі уваги на матчі NBA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції