60-річна Кеті Гріффін, яка хворіє на рак, минулого року намагалася накласти на себе руки

60-річна Кеті Гріффін, яка хворіє на рак, минулого року намагалася накласти на себе руки

Фото: instagram.com/kathygriffin

В акторки було передозування пігулками.

Американська комедіантка і акторка Кеті Гріффін, у якої нещодавно діагностували рак легень, зізналася, що намагалася накласти на себе руки.

На сторінці в Instagram 60-річна акторка "Кримінального чтива" та ситкому "Непередбачувана С'юзан" написала, що минулого року потрапила до лікарні через передозування пігулками. Кеті зазначила, що тепер боїться наркотиків більше, ніж раку. Тому після першої операції відмовилася від сильних знеболюючих і наркотичних засобів.

"Сьогодні буде моя перша ніч без наркотичних болезаспокійливих. Привіт Тайленол, мій новий кращий друг! Востаннє я була у лікарні в червні 2020 року, коли спробувала накласти на себе руки і прийняла таблетки. Маючи більше року без наркотиків, я тепер знаю, що можу робити все, що захочу, без цих диявольських таблеток. Знаєте що? Я боюся наркотиків і залежності більше, ніж раку. Отже, я думаю, все буде гаразд", – написала вона.

У коментарях прихильники підтримали кумирку.

  • Ти воїн, Кеті. Сподіваюся, ти відчуєш, як море кохання розливається на твої береги
  • У вас все буде гаразд
  • Ти - воїн. І я пишаюся тобою. Ти – натхнення

Нагадаємо, не так давно фронтмен гурту Blink-182 Марк Гоппус повідомив, що у нього діагностували рак. Артист показав, який має вигляд.

Повʼязані теми:

Наступна публікація