Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
62-річний Вертинський розповів, як наважився одягнути леопардові стрінги у секс-комедії "Свінгери"

Актор зізнався, що для нього це не стало проблемою.

Народний артист України Олександр Вертинський розповів, як наважився у 62 роки знятися у провокаційній секс-комедії "Свінгери".

За словами Вертинського, він дуже хотів потрапити до цієї стрічки, однак боявся, що його не візьмуть через вік.

"Дуже хотів себе поламати, і ось подумав - спробую. Пішов на кастинг ... Мене ж смикали не один тиждень. Потім начебто сказали, що з приводу мене режисер визначився, але ще потрібно було знайти мені партнера. Тому я ще ходив і ходив до них через тих молодих хлопців", - пригадав актор, пише "Сегодня".

Також артист наголосив, що тема цієї картини є напрочуд важливою.

"Сама тема важлива! Ось чому у нас вона досі така надкушена, але не скуштована. Не заборонена, але і не відпущена з легкістю в життя. Чому так? Ну, чому ми такі "целочки" і вдаємо, що нам все це чуже? Це теж совок - сексу немає. Зараз у мене росте онука, нехай їй всього лише три рочки, але коли вона виросте, нехай знає, що її дід не був таким цнотливим", - прокоментував народний артист.

Цікаво, що у стрічці Олексію Вертинському не лише дісталася епатажна роль (актор грає багатого гея – прим.ред.), йому ще й довелося зніматися у леопардових стрінгах.

"Ну, це не я вирішував. Сам був здивований. Втім, мені не соромно - я постійно роздягаюся, одягаюся, роздягаюся. Мені важливо те, що я роблю, а не те, як я виглядаю. Хочу вирішити проблему, а не говорити якісь літери. Якщо говорити загалом, то я задоволений тим, що вийшло", - наголосив артист.

Нагадаємо, що окрім Олексія Вертинського у "Свінгерах" зіграли Оля Полякова, В’ячеслав Довженко, Даша Астаф’єва. Останню, до речі, ледь не звільнили з комедії через "істерику".

Залиште свій коментар

Вибір редакції