63-річна Шерон Стоун розповіла, як пережила клінічну смерть: "Тягнуло назовні і вгору"

Дата публікації
Перегляди
6768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
63-річна Шерон Стоун розповіла, як пережила клінічну смерть: "Тягнуло назовні і вгору"

Фото: Getty Images

Зірка зізналась, що 20 років тому ледь не померла під час крововиливу в мозок.

Відома голлівудська акторка Шерон Стоун розповіла, як пережила клінічну смерть під час крововиливу в мозок.

Так, зірка "Основного інстинкту", у якої 20 років тому стався інсульт описала, що відчувала коли перебувала на волосині від смерті.

У програмі "Good Morning Britain", Стоун зізналася, що відчула всі ті речі, про які говорять, коли описують цей стан із різних точок зору.

"Коли це сталося зі мною, я відчула всі ці речі, про які зазвичай говорять люди. Я бачила світло і момент, як покидала своє тіло. Мене тягнуло назовні і вгору. У мене було відчуття, що я спілкуюся з людьми, які пішли до мене. Це якесь ефемерне почуття: у нас не було діалогу як такого, але було присутнє розуміння, що ми спілкуємося", - пригадала акторка.

Також Шерон повідала, що у стані клінічної смерті вона бачила людей, які померли раніше і могла з ними спілкуватися.

"У мене було відчуття спілкування з ними, свого роду ефемерне відчуття. Це не зовсім діалог як такий, але повне розуміння того, що ми розмовляємо. Потім раптово я відчула сильний біль, ніби мене вдарили в груди", - пригадала знаменитість.

Зрештою, за словами Стоун, вона дуже чітко усвідомила факт вибору повернення в кімнату, а не продовження подорожі в загробне життя.

"Було ясно, що я вирішила повернутися в палату, а не продовжувати далі цю подорож. Думаю, це все, що я можу розповісти про цей досвід", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, не так давно Шерон Стоун випустила книжку своїх мемуарів, де поділилася невідомими дещо моторошними фактами зі свого життя, зокрема, що у 18-річному віці потай зробила аборт

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6768
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація