Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
68-річний голлівудський актор Річард Гір одружується з молодшою на 33 роки журналісткою

Це буде третє весілля актора.

Голлівудська зірка Річард Гір за три тижні розпрощається з холостяцьким життям, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Актор знову вирішив одружитися. Це буде третє весілля зірки стрічки "Красуня". Обраницею 68-річного Гіра стала 35-річна іспанська журналістка Алехандра Сільва. Церемонія відбудеться у Вашингтоні 5 травня.

Річард знайомий із Алехандрою вже 18 років. Актор товаришував із батьком Алехандри, будівельним магнатом Ігнасіо Сільва. Тоді 17-річна дівчина називала майбутнього чоловіка "дядечко Річард".

ВідеоРічард Гір одружується втретє

Весілля відбудеться вже за три тижні. Де воно проходитиме та інші цікаві подробиці особистого життя актора - просто зараз. 

Річард Гір одружується втретє

Поєднав їхні серця буддизм. Обидва захоплюються цим вченням. Тож цього разу Гір певен, що їхні стосунки справжні і назавжди.

З першою дружиною, моделлю Сінді Кроуфорд, Річард був у шлюбі  лише чотири роки. На розлучення першою подала дружина. Причиною стало непорозуміння через різницю у віці – 17 років. Про це написала Кроуфорд у своїй автобіографічній книзі.

Друга дружина, акторка Кері Ловелл, була старшою за Сінді на шість років, і на 11 молодшою за Гіра. Він прожив з нею 14 років. А потім ще чотири - намагався розлучитися. Про причини мовчать. Зараз їх об’єднує лише дорослий 18-річний син та спільна ненависть.

Річард Гір сподівається, що з третьою, молодшою на 33 роки, майбутньою дружиною він зможе бути щасливим і уникнути помилок попередніх шлюбів. Цього разу актор певен – вік не стане на заваді коханню і міцним стосункам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції