7-річного сина співака Стаса П'єхи жорстоко побила сусідка

7-річного сина співака Стаса П'єхи жорстоко побила сусідка

7-річного сина співака Стаса П'єхи жорстоко побила сусідка

Фото: instagram.com/wolfieha

Наразі хлопчик перебуває у лікарні.

Неприємний інцидент стався з 7-річним сином російського співака Стаса П'єхи і моделі Наталії Горчакової Петром.

Стас разом із сином і тещею відпочивав у заміському будинку. Раптом хлопчик захотів налагодити контакт з середнім сином дружини пітерського футбольного арбітра Владислава Безбородова. Вона якраз відпочивала поруч зі своїми трьома дітьми.

Жінці не сподобалася ідея маленького Петра, тож вона наказала йому не спілкуватися з її дітьми. Ображений Петя у відповідь проштрикнув чужий надувний басейн. Обурена жінка схопила хлопчика та кинула його на землю, передає Telegram-канал Mash.

Окрім того, від емоційної жінки дісталося й бабусі Петра, тещі П'єхи.

"Коли Безбородова це виявила, то наскочила до сусідів без запрошення розбиратися: схопила маленького Петю за руку і з усієї сили жбурнула на землю. Малюк дуже сильно вдарився головою, та й всім тілом, закричав. Прибігла бабуся Петі, хотіла за нього заступитися, але отримала град ударів і проклять від шаленої жінки. Зупинити бійку зміг лише брат Наталії Андрій, який обережно відтіснив Безбородову вбік. Мама Петра, дізнавшись про те, що трапилося, одразу викликала поліцію. Безбородова не вгамовувалася, продовжувала ображати всіх навколо. А слідчим, які приїхали на місце інциденту, і зовсім повідомила, що сама стала жертвою насильства і у неї, нібито, зламаний хребет. Водночас незрозуміло, як з такою травмою вона могла носитися ділянкою з криками і погрозами", - поділився очевидець події, пише StarHit.

Стас П'єха з сином / Фото: instagram.com/wolfieha

Наразі маленький Петро перебуває у лікарні. У нього струс, закрита черепно-мозкова травма і забої стегна і грудей. Стас П'єха зараз перебуває з ним і збирається домогтися кримінальної справи.

Нагадаємо, що Стас П'єха виступав в окупованому Росією Криму та через незаконний перетин кордону, а також публічне виправдання російської агресії на сході України, був внесений до "Чистилища" сайту "Миротворець".

У жовтні 2017-го року Стас П'єха з компанією колег влаштував гастролі окупованим Донбасом. Виступи відбулися в Луганську і Донецьку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація