73-річний Барі Алібасов подав на розлучення з Федосєєвою-Шукшиною

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
73-річний Барі Алібасов подав на розлучення з Федосєєвою-Шукшиною

instagram.com/alibasov_nana

Пара рік перебувала в офіційному шлюбі, якому передувала 25-річна дружба.

Музичний продюсер Барі Алібасов подав на розлучення з відомою акторкою Лідією Федосєєвою-Шукшиною.

73-річний артист, якого нещодавно виписали з психіатричної лікарні, вирішив розлучитися з зіркою радянського кіно, з якою 25 років дружив і рік перебував в офіційному шлюбі.

instagram.com/alibasov_nana

Причиною розлучення Барі Каримович вказав "нерозв'язні суперечності", однак подейкують, що важливу роль зіграла квартира акторки у Новій Москві, яку вона подарувала чоловікові.

Лідія Миколаївна переписала на чоловіка житло, намагаючись врятувати нерухомість від родичів. Відтоді її дочка Ольга не дає їм спокою, йдеться у виданні Starhit.

Треба негайно розлучатися з Шукшиною, бо в її сім'ї коїться якесь неподобство, а з появою Ольги Ліда взагалі начебто з глузду з'їхала. Тому ми починаємо шлюборозлучний процес. Шкода, що ті стосунки, які були між нами під час знайомства і потім протягом 25 років дружби, вже не повернути

заявив Алібасов

Відомо також, що Алібасов раптово переписав подаровану дружиною квартиру на свого помічника, після чого Федосєєва-Шукшина подала до суду, щоб заперечити своє дарування. Наразі суд клопотання задовольнив і наклав на житло арешт.

Нагадаємо, Барі Алібасов нерідко потрапляє у скандальні ситуації. Так, на початку червня минулого року продюсера екстрено госпіталізували після того, як він випадково випив рідину для прочищення труб. Лікарі діагностували у нього серйозні опіки.

Декілька днів продюсер провів в медикаментозному сні. Музиканта навіть підключали до апарата штучної вентиляції легенів. Втім, за декілька днів артисту стало краще.

барі Алібасов у лікарні з сином / telegram tv360ru

Барі Алібасова почали підозрювати у тому, що він інсценував своє отруєння засобом прочищення труб. Більше того, невдовзі у Мережі навіть з’явилися докази про інцидент з отруєнням. Як виявилося зі скриншоту помічник Алібасова та лікар просто домовилися про госпіталізацію з отруєнням засобом прочищення труб, причиною якої насправді стали проблеми з алкоголем.

Наступна публікація