82-річна Джейн Фонда на церемонії "Оскар-2020" повторила свій образ шестирічної давнини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка на сцену театру "Долбі" вийшла у сукні з перероблених матеріалів.

Голлівудська легендарна акторка Джейн Фонда, яка активно протестує проти зміни клімату, стала однією з конферансьє цьогорічної церемонії "Оскар".

82-річна зірка з'явилася на сцені театру "Долбі", щоб вручити найголовнішу нагороду вечора у номінації "Найкращий фільм".

Проте уважні користувачі помітили, що сукня, якій Фонда надала перевагу, досить не нова. Виявляється, що у вбранні з перероблених матеріалів від Elie Saab зірка дефілювала на червоному хіднику Каннського кінофестивалю 2014 року.

Джейн Фонда
Джейн Фонда на сцені "Оскара-2020"
Джейн Фонда, 2014 рік
Associated Press
Джейн Фонда на Канському кінофестивалі, 2014 рік

Таке рішення акторки було продиктоване її заявою про те, що вона більше ніколи не купуватиме нові речі, оскільки виробництво одягу та взуття призводить до виділення в атмосферу негативних речовин.

Однак образи зірки все ж таки мали одну відмінність. На сцені Фонда з'явилася, тримаючи червоне пальто.

"Це пальто - останнє з одягу, що я коли-небудь куплю", - заявила зірка.

Нагадаємо, статуетку в номінації "Найкращий фільм" Джейн Фонда вручила команді південнокорейської стрічки "Паразити" на чолі з режисером Пон Чжун Хо. Крім того, він отримав нагороду як кращий режисер за драму, а "Паразити" також здобули перемогу як "Найкращий іноземний художній фільм" і "Найкращий оригінальний сценарій".

Залиште свій коментар

Вибір редакції