90-річний Григорій Чапкіс повідомив причину повторної госпіталізації: "Легені бешкетують"

90-річний Григорій Чапкіс повідомив причину повторної госпіталізації: "Легені бешкетують"

Фото: instagram.com/gregory_chapkis

Хореограф продовжує перебувати у лікарні.

Український хореограф та суддя "Танців з зірками" Григорій Чапкіс, який днями повторно потрапив до лікарні, повідомив причину своєї повторної госпіталізації.

За словами артиста, у якого нещодавно було діагностовано двобічну пневмонію, його стан на даний момент оцінюється як задовільний.

У коментарі виданню "Гордон" Григорій Миколайович наголосив, що вкотре отримав негативний тест на коронавірус, але продовжує лікувати пневмонію.

З 12-ї міськлікарні мене виписали в перших числах січня, щоб я продовжував лікування вдома під наглядом лікаря поліклініки. Коли я пішов туди оформлятися, лікарі переглянули мою справу і сказали, що запалення легенів триває і мене треба негайно госпіталізувати. Таким чином, я втретє потрапив до лікарні. Тепер лежу в "Феофанії" в третьому корпусі. Лежу один в палаті, ізольований від усіх. А коронавірусу у мене немає. Знову взяли тест — він дав негативний результат. Температура, пульс, тиск в нормі. А ось легені бешкетують.

зауважив хореограф

Чапкіс також розповів, як минає його лікування і відзначив, що не хоче їсти і пити, хоча йому це необхідно. За його словами, його напихають ліками і роблять багато уколів, що "вже сидіти нема на чому", а скільки він ще пробуде у лікарні невідомо.

Я вдячний всім, хто про мене піклується, пам'ятає. Єдине, що мене ще тримає на цій землі, — дзвінки друзів і знайомих. Це найкращі ліки. Мене в найважчу хвилину підтримав ректор [Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор] Огнев'юк. Я всім так вдячний! Скільки я тут буду лежати, не знаю

повідомив Григорій Миколайович

Нагадаємо, 19 грудня Григорій Чапкіс потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Хореографу зробили два тести на коронавірус, результат яких був негативним. Втім, лікарі не стверджували, що зірка не підхопив COVID-19.

Згодом знаменитість показав, який мав вигляд, запостивши селфі з лікарняного ліжка.

Напередодні Нового року суддю шоу "Танці з зірками" виписали з лікарні. Тоді син артиста говорив, що легендарному хореографу стало ліпше.

Повʼязані теми:

Наступна публікація