Стан хореографа досі невтішний.
Український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс не так давно виписався з лікарні, після повторної госпіталізації.
Однак чи видужав артист після двобічної пневмонії, було невідмо. Так редактор ТСН.ua вирішив поцікавитися станом легедарного танцівника.
За словами Григорія Миколайовича, він досі не одужав і почувається погано. Відновлення після хвороби затягнулося. Більше інформації пообіцяв надати, коли стане йому краще.
Доброго нічого не скажу, почуваюся погано
Нагадаємо, 19 грудня Григорій Чапкіс потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Хореографу зробили два тести на коронавірус, результат яких був негативним. Втім, лікарі не стверджували, що зірка не підхопив COVID-19.
А напередодні Нового року суддю шоу "Танці з зірками" виписали з лікарні. Тоді син артиста говорив, що легендарному хореографу стало ліпше.
Втім, 6 січня Чапкіса знову госпіталізували, оскільки, за його словами, легені ще в поганому стані.