Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
А хура й досі там: Шварценеггер за шість років не дав дружині розлучення

Нещодавно пара вийшла разом на червоний хідник.

Арнольд Шварценеггер та його дружина Марія Шрайвер планували розлучитися ще шість років тому. Втім, вони досі є подружжям, пише TMZ.

"Залізний Арні" у розмові для OBJECTified лише ствердно покивав головою на фразу ведучого про чинність його статусу одруженого чоловіка.

Марія розпочала процес розірвання шлюбу ще першого липня 2011-го року, але до кінця справа так і не доведена.

Шварценеггер із дружиною та дітьми_2
Getty Images
Шварценеггер із дружиною та дітьми

До слова, днями Шварценеггер вийшов у світ із Марією Шрайвер та дітьми. Це сталося на прем'єрі міні-серіалу "Довга дорога додому", знятого телеканалом National Geographic.

У Лос-Анджелесі 70-річна зірка бойовиків постав із, як виявилося,  не колишньою дружиною 61-річною Марію Шрайвер, але із їхніми дітьми: доньками Кетрін і Крісітною і 24-річним Патріком.

Зауважимо, разом подружжя прожило 25 років. За даними TMZ, саме Арнольд не дає остаточного розлучення Марії, котра вже давно хоче довести справу до кінця.

Нагадаємо, однією з причин рішення пари розірвати стосунки називали те, що "Залізному Арні" було зручніше залишатися одруженим, ніж віддати половину з 400 мільйонів доларів статку. Втім, Шварценеггер досі вважає дружину "найбільшою втратою свого життя".

І це попри те, що сам вже три роки зустрічається з фізіотерапевтом Хізер Малліган. До речі, 61-річна Марія теж давно має постійного обранця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції