Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абсолютно не підозрювала: дружина Вайнштейна вперше прокоментувала секс-скандал з ним

Джорджина Чапман заявила, що навіть не підозрювала Гарві у харасменті.

Дружина горезвісного продюсера Гарві Вайнштейна Джорджина Чапман, яка восени минулого року через секс-скандал пішла від нього, вперше прокоментувала, як пережила скандал навколо харасменту.

Засновниця і дизайнер модного бренду Marchesa дала перше після довгої перерви інтерв'ю, в якому розповіла журналу Vogue про своє життя на тлі скандалу, повідомляє BBC.

Цікаво, що на запитання журналіста, чи підозрювала вона про домагання свого чоловіка, вона категорично відповіла, що ні.

"Абсолютно не підозрювала", - зауважила Джорджина.

Але коли навколо Вайнштейна вибухнув скандал, Чапман, за її словами, відчула себе приниженою і зломленою.

"Я була настільки приниженою і зломленою, що навіть не могла виходити на вулицю. Днями піднімалася сходами і зупинилася, ніби подих перехопило. У мене бувають хвилини люті, збентеження і втрати довіри. А буває, я просто плачу, думаючи про дітей. Якою буде їх життя після всього, що сталося?", - повідомила Чапман.

Вона також повідомила, що відвідує сеанси психотерапії, щоб впоратися зі стресом. За власним визнанням, Джорджина схудла на п'ять кілограмів за п'ять днів.

"У мене паморочилося в голові. Перша історія, що з'явилася в газеті стосується того часу, коли ми з Гарві ще навіть не зустрічалися. А потім історії повторилися, і я зрозуміла, що цей випадок не поодинокий. Зрозуміла, що мені потрібно забрати дітей і піти", - додала дизайнерка.

Зауважимо, що після скандалу семирічна дочка Індія і п'ятирічний син Дашіель, народжені у шлюбі з Вайнштейном, покинули США, переїхавши до Лондона до родичів Чапман.

Нагадаємо, на початку року Джорджина Чапман поділила з Гарві Вайнштейном усю нерухомість згідно укладеному шлюбному договору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції