Ада Роговцева зібрала 52 тисячі гривень на допомогу пораненим бійцям з зони АТО

Зірка влаштувала благодійну виставу.

Народна артистка України Ада Роговцева зібрала 52 тисячі гривень на лікування поранених бійців АТО.

Як передає журналіст ТСН, спільно з колегами-акторами і волонтерами у нетеатральний час і без афіш, вона влаштувала доброчинну виставу. Всіма улюблена "Варшавська мелодія", у якій Ада Миколаївна зіграла 670 разів, набула нового дихання і продовження.

Драма про любов. На сцені лунали і радянський гімн, і червона зірка. У залі попри відсутність афіш, був аншлаг, море сліз і квітів.

Ада Миколаївна впевнена, що хто б що не говорив солдатам, бойовий дух їм може підняти лише рідня. Легендарна акторка наголосила, що не варто говорити багато пустих і нічого не значущих слів

"Якщо ми будемо говорить: "піднімайте, діти, дух" то вони можуть нас дуже далеко послати. Дурні слова, пусті слова, навіть якщо вони патріотичні дуже, то дурні і пусті слова. Тільки поштовх серця, тільки можливість помогти: нехай якусь лялечку принесуть, нехай замовлять фотокартки всіх-всіх, всієї рідні. Треба діяти так: необхідне і ще трішки", - сказала Ада Роговцева.

Нагадаємо, на початку червня Ада Роговцева закликала людей очистити Майдан. Вона вважає, що настав час навести лад в центрі Києва.

Журналіст ТСН, Тетяна Коваленко

ВідеоРоговцева зібрала гроші на лікування поранених бійців з зони АТО

Залиште свій коментар

Наступна публікація