Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адекватний, людяний, не жадібний: Комаров прокоментував обрання нового президента України

Відповідним постом щодо Зеленського телеведучий поділився у соцмережі.

Популярний тревел-ведучий, автор програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який нещодавно встановив рекорд України, вирішив прокоментувати обрання нового президента України Володимира Зеленського.

На своїй сторінці у Facebook телеведучий залишив відповідний пост, у якому розповів який Зеленський насправді і яким він його знає.

"Я не політексперт, скажу по-людськи, тим більше що з Володею знайомий. Як телевізійнику, мені завжди було цікаво спостерігати, як він будує своє виробництво. Мені завжди подобалося, що в компанії у Володі ідеальний порядок, праця людей добре оплачена (найважливіший для мене показник), вони щасливі, дисципліна зразково-показова", - зазначив Комаров.

Також Дмитро заявив, що якщо у Володимира Зеленського вийде перенести успішну модель управління підприємством на країну, то це буде добре.

Не оминув Комаров і особисті риси обраного президента України.

"Зараз мене закидають помідорами, але не можу не сказати, про що думаю: друзі, президентом України стала нормальна жива людина, а не "космонавт", що живе десь в паралельній реальності. Повірте мені на слово: опинившись в одній компанії із Зеленським, вам через півгодини буде здаватися, що знаєте його все життя. Адекватний, людяний, не жадібний (Олена з Володею не раз передавали гроші на лікування діток в проекті  #чашкакофе)", - висловився автор "Світу навиворіт" та опублікував спільне фото з Володимиром Зеленським та його дружиною Оленою.

ЦИК объявила результаты, нас можно поздравить с новым президентом. Я не политэксперт, скажу по-человечески, тем более...

Опубликовано Дмитро Комаровым Вторник, 30 апреля 2019 г.

Також у своєму коментарі журналіст звернувся до українців і закликав не сваритися і ображати один одного.

"Вибори минули чесно - пора прийняти результат, забути образи, взятися за руки і разом йти вперед, допомагати країні. Не розділяти її. Без нас жоден президент не змінить країну. Починати реформи треба з себе. З дрібниць. Наприклад, після пікніка збирати сміття в пакет і вивозити, а не кидати в лісі. Жоден президент ситуацію не змінить, якщо не змінимося ми. Час усвідомити, що країною повинні і можемо керувати ми, громадяни", - звернувся до українців Комаров.

Наприкінці поста телеведучий побажав Зеленському удачі, додавши: "Щасти, Володе!".

Нагадаємо, після оголошення остаточних результатів ЦВК, обраний президент Володимир Зеленський подякував усім своїм виборцям за підтримку та оголосив конкурс на посаду свого речника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції