Адвокат Наталії Корольової розповів, як оскаржуватиме заборону в'їзду співачки в Україну

Адвокат Наталії Корольової розповів, як оскаржуватиме заборону в'їзду співачки в Україну

Зірка рішуче налаштована повернути собі право в'їжджати на територію країни.

Адвокат співачки Наталії Корольової, яка готується оскаржити заборону в'їзду на територію України, розповів, як саме боротиметься із рішенням СБУ.

За словами адвоката, спочатку у суді він вимагатиме документи, на підставі яких Служба безпеки вирішила не пускати Корольову в Україну. Окрім того, захисник співачки надасть докази того, що вона не є причетною до сепаратизму.

"Окремий і дуже важливий пункт - надання доказів, що співачка не є причетною до сепаратизму. Що вона не виступала в "ДНР" і "ЛНР", не підписувала лист до президента РФ зі словами підтримки щодо захоплення Криму і початку агресії в Україні і ніколи не робила пропагандистських заяв або заяв, в яких звучать зазіхання на територіальну цілісність і суверенітет України", - сказав адвокат Корольової, пише "КП" в Україні".

Правозахисник планує робити наголос на сімейне право, оскільки рідні Корольової мешкають в Україні і вона хоче з ними бачитися.

"Ми будемо доводити, що її візити в Україну не будуть переслідувати комерційну мету - Наталія Корольова приїжджатиме сюди винятково в рамках возз'єднання сім'ї", - пояснив адвокат.

Він додав, що одразу візьметься за справу Корольової, щойно отримає всі необхідні документи від артистки.

Нагадаємо, два тижні тому СБУ заборонила співачці Наталії Корольовій в'їзд в Україну. Причини тоді не повідомлялися.

Повʼязані теми:

Наступна публікація