Адвокат покійного Ларсона: До смерті і після трагедії Сергій лишається для слідства "порожнім місцем"

Дата публікації
Адвокат покійного Ларсона: До смерті і після трагедії Сергій лишається для слідства "порожнім місцем"

Адвокат Ларсона розповів про хід розслідування справи

Андрій Циганков розповів про розслідування справи після смерті артиста.

Смерть Сергія Ларькіна, яку спровокувала жахлива ДТП, стала справжнім шоком для рідних та друзів артиста.

Наразі головною метою адвоката та родини репера Ларсона є факт доведення вини водійки Cadillac.

Андрій Циганков поділився із сайтом ТСН.ua подробицями розслідування справи покійного Сергія Ларькіна.

"Ми прагнемо, щоб дружину та родину Сергія визнали потерпілими. Також будемо вимагати, щоб активізувалося розслідування справи та щоб мене, як адвоката сім'ї, допустили до матеріалів. Дружина Ларсона Марина подала до Прокуратури заяву на підставі ст.136 Кримінального Кодексу України (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані). Смерть Сергія не стала для правоохоронних органів підставою допуску мене до матеріалів справи", - наголосив юрист.

Навіть після трагедії ані сама водій злощасного позашляховика, ані її адвокати не "вийшли з тіні".

Андрій Циганков зазначив, що планує звернутися до Міністерства охорони здоров'я України для того щоб винуватицю жахливої ДТП, яка є лікарем, позбавили відповідної ліцензії.

Зазначимо, терапевт та власниця престижного косметологічного центру у столиці  після того, як збила Ларсона, навіть не вийшла із машини, щоб перевірити його стан та надати першу медичну допомогу.

Речник київської міліції Оксана Блищик підтвердила кореспонденту ТСН про існування відкритого кримінального провадження вже за частиною другою статті 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили смерть потерпілого). 

Також, правоохоронними органами, за словами речниці, були проведені необхідні першочергові слідчі дії. Пані Блищик зазначила, що наразі зібрано достатньо матеріалів для того, щоб оголосити водію Cadillac про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Після цього буде вирішено питання про обрання для неї запобіжного заходу.

"Позиція слідства така: вона має бути арештована", - підсумувала речник київської міліції.

У відповідь на коментар представниці міліції юрист зазначив, що про факт перекваліфікації справи йому поки що невідомо. У даному випадку мова йде не про власне арешт, а про запобіжний захист у вигляді тримання під вартою.

"Насправді, це буде або тримання під вартою, або застава. Фактично, ця дія - для того, щоб заспокоїти суспільство. Нас цікавить оголошення водію підозри по статтям 136 та 286 (ч. 2) ККУ. При цьому мають бути враховані інтереси родини Сергія, оскільки питання полягає, передусім, у визнанні їх потерпілими.

Необхідно довести вину саме цієї жінки, не дивлячись на її свідчення про те, що саме Сергій несподівано в'їхав у позашляховик. Щоб отримати інформацію, доступ до якої для нас передбачений законом, ми змушені зацікавлювати певних осіб. Найжорсткішим та найжорстокішим наразі є факт того, що до смерті та після трагедії Сергій, як і його родина, лишається для слідства пустим місцем.

Прикро, що правоохоронці не усвідомлюють, що необмірковані кроки та затягування справи можуть призвести до того, що ми більше не побачимо винуватицю аварії на території України", - наголосив Циганков.

Нагадаємо, протягом усього часу з дня аварії адвоката Ларсона не допускають до процесуальних дій та не визнають репера постраждалим.

Наступна публікація