Адвокат жінки Харламова заявила, що його шлюб з Асмус "недійсний"

Адвокат жінки Харламова заявила, що його шлюб з Асмус "недійсний"

Адвокат жінки Харламова не визнає шлюб шоумена з Асмус / Фото: Instagram

Представник Юлії Харламової в суді прокоментував одруження шоумена з Христиною Асмус.

Реакція з боку дружини Гаріка Харламова на те, що він вже одружився з акторкою Христино Асмус, не змусила себе довго чекати.

Адвокат Юлії Харламової-Лещенко заявила, що резидент Comedy Club юридично не зміг би стати законним чоловіком Асмус, адже він досі одружений зі своєю екс-жінкою

"Важко сказати, що саме мав на увазі Ігор Юрійович (справжнє ім'я Харламова), кажучи про свій "шлюб" з Христиною Асмус. Сімейне законодавство не допускає укладення шлюбу між особами, одна з яких вже перебуває у шлюбі. А Ігор Юрійович досі перебуває у шлюбі з Юлією Харламовою", - сказала адвокат зі сторони Лещенко.

Вона також додала, що якщо якимось чином шлюб все ж таки був офіційно зареєстрований, "то він може бути визнаний недійсним".

Зазначимо, вчора у суді мало відбутися ще одне засідання у справі про розділ майна зіркового подружжя. Проте адвокат Лещенко Юлія Майорова застрягла у заторі.

Другий захисник Харламової попросив перерви на 15 хвилин, так як у Майорової на руках були всі документи. Проте суддя Юліан Лебедєв відмовив у клопотанні. У підсумку слухання перенесли ще на три тижні - на 12 вересня.

У свою чергу адвокат Гаріка Харламова пообіцяв до 12 вересня принести до суду докази, які спростовують закиди Лещенко про те, що її екс-чоловік захоплювався азартними іграми

Повʼязані теми:

Наступна публікація