Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокати обуреної Ріанни пригрозили Трампу судом через використання її композицій

Співачка загрожує Президенту США судовим позовом після того, як її композиція звучала на його мітингу в Чаттануга.

Адвокати популярної барбадоської співачки Ріанни, якій загрожує суд через плагіат, направили президенту США Дональду Трампу попередження про порушення авторських прав.

У зверненні юристи пригрозили президентові судом за використання композицій своєї клієнтки під час політичних мітингів, повідомляє видання Rolling Stone. Зокрема, на мітингу Трампа в місті Чаттануга звучала пісня Ріанни Do not Stop the Music, тоді як сама співачка не давала на це згоди.

"Ми звернули увагу на те, що президент Трамп використовував музичні композиції і записи Ріанни в рамках ряду політичних заходів, проведених в США. Як ви, мабуть, знаєте, пані Фенті (справжнє ім'я Ріанни - прим. ред.) не надавала згоди Трампу на використання її музики. Отже, таке використання є неправомірним та створює помилкове враження про те, що пані Фенті пов'язана з Трампом", - цитує видання листа.

Сама Ріанна вже встигла розкритикувати Трампа за такий крок, заявивши у своєму Twitter, що в жодному разі ні вона, ні її команда не прийшли б на такий захід.

ВідеоРіанна обурилися, що Дональд Трамп використовував її музику на своєму мітингу

Ріанна проти Дональда Трампа. Американська виконавиця розкритикувала президента за використання її пісні. І виявляється, вона не перша, хто виявляє подібні претензії до політика. 

Ріанна обурилися, що Дональд Трамп використовував її музику на своєму мітингу

На цьому ж заході прозвучали хіти популярного гурту Guns N'Roses, після чого фронтмен колективу Ексл Роуз заявив, що не давав дозволу на використання своєї музики. Він підкреслив, що помічники Трампа нібито скористалися лазівками в законах, щоб включати його музику на мітингу.

Нагадаємо, нещодавно Ріанна в образі нареченої в одній спідній білизні знялась у рекламній кампанії власного бренду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції