Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ахеджакова про Фрейндліх у "чорному списку" Мінкульту: дурні, що я можу сказати, ідіоти

Акторка зауважила, що той хто вніс її колегу до списку заборонених діячів, ганьбить Україну та перетворює її на "совок".

Радянські актори Олег Басілашвілі та Лія Ахеджакова прокоментували потрапляння своєї колеги Аліси Фрейндліх, яка у 2016 році підтримала анексію Криму, до "чорного списку" Мінкульту.

Артисти дали свої коментарі ТСН телефоном, де Басілашвілі зауважив, що ніколи нічого не чув від Аліси Фрейндліх ані про Донецьк чи Луганськ, ані про Росію.

"Чиновники, які сидять у вас і в нас у міністерствах, отримують зарплатню. Чимось треба її відпрацьовувати? Треба. Вони вигадують все це і отримують гроші, що їм нараховують. Від Аліси Брунівни я не чув нічого ані про Україну, ані про Донецьк чи Луганськ, ані про Росію. Ніколи ми про ці теми не говорили з нею. Вона пречудова акторка, і цим все сказано", - заявив Басілашвілі.

Зауважимо, що Олег Валеріанович був більш стриманий у своїх коментарях на відміну від Лії Ахеджакової, яка свого часу активно підтримувала Україну та Надію Савченко.

Лія Меджидівна у своїх коментарях не скупилася на палкі висловлювання на адресу українських чиновників.

"Дурні, що я можу сказати, ідіоти. Це означає, що ці люди позбавляють свою країну акторів, культури заради того, щоб комусь помститись. Це жах. Це чистий совок. Тому, що ми всі однакові – вийшли з Радянського Союзу, а всі замашки якими були, такими й залишилися. І у нас, і у вас, і в Середній Азії, і будь-де. Поки ми всі, з Радянського Союзу, не помремо, будемо один одному так мститись, робити дурні речі", - зробила гучну заяву Ахеджакова.

Також акторка, яка восени отримувала у Росії листи з погрозами додала, що не розуміє, за що Фрейндліх потрапила до "чорного списку" і назвала усі дії Мінкульту незрозумілою помстою. Наголосила зірка також на тому, що якщо українці хочуть до Європи, то не повинні мститися.

"Європейці не мають права так поводитись. Щоб Алісу Фрейндліх назвати ворогом України – вони геть "поїхали". Той, хто це робить, ганьбить Україну та перетворює її на "совок", - зауважила зірка радянського кіно.

Ахеджакова зауважила, що може стати наступною, кому заборонять в’їзд до України, після того як активно підтримала колегу у ситуації, яка склалася. Тому поки не з'ясується, хто заварив цю справу з Фрейндліх, вона до України ні ногою.

Нагадаємо, що у 2016 році Аліса Фрейндліх в одному із інтерв’ю підтримала рішення Росії забрати Крим та заявила, що він "споконвіку був їхнім". Також, окрім неї, до "чорного списку" Мінкульту потрапили такі відомі російські діячі, як Лариса Доліна, Олександр Міньков (Маршал), Олексій Долматов (Guf), Вікторія Циганова, Олександр Буйнов та Олександр Баширов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції