Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ахеджакова розповіла одеським журналістам, чому майже не знімається у кіно

Легендарна актриса відвідала кінофестиваль в Україні.

Радісною та водночас несподіваною звісткою стала поява культової російської акторки Лії Ахеджакової на цьогорічному Одеському кінофестивалі.

Зірка представлятиме стрічку "Лагідна" разом із режисером Сергієм Лозницею. Всесвітня прем'єра фільму відбулася на Каннському фестивалі і вже встигла набути розголосу.

Під час спілкування із журналістами Лія Меджидівна зауважила: працювати у Лозниці – "соромно бути не може, це – честь", повідомляє кореспондент ТСН.

Нині культова акторка зізнається – через погану пам'ять їй непросто згадувати про своє перебування в Одесі.

Лія Ахеджакова в Одесі_3
ТСН

"Я через дурну пам'ять по краплинам згадую, що було в Одесі протягом усього мого життя. Це ж все моє життя, ось я по краплинам вириваю якісь моменти", - розповідає вона, додаючи – на Одеській кіностудії знімалася.

"Пам'ятаю Ольга Волкова там знімалася, пам'ятаю така бесідка із колонами білими біля моря. Чорт його знає, що ми грали, про що", - відповіла актриса журналістам.

Під час конференції Лію Меджидівну познайомили із відомою українською акторкою Ларисою Кадочніковою. Жінки обійнялися, а Ахеджакова додала – її одеське життя по крупинкам вливається у неї.

Лія Ахеджакова в Одесі_1
ТСН

В результаті, Лія ледь не розплакалася.

Нині артистку щасливою робить перегляд "божевільних" фільмів та відвідини спектаклів.

Геніальна актриса наразі мало знімається у кіно. Причиною тому, за її словами, є відсутність потрібних ролей в улюблених режисерів.

"Немає у мене Звягінцева, немає у мене Хлєбнікова, немає у мене Тодоровського немає у мене Сигарева, якого відкрила я. Із "Дзиґою" дзвонила всім продюсерам, яких я знаю - беріть, так ні, що ти. Ніхто ніколи і дивитися не буде, що ти. Він сам зняв і наразі які є в світі премії - весь урожай зібрав. Потім ось ця дивовижна його "Країна Оз", розумієте? Ну немає у нього для мене", - підсумувала вона.

Серед улюблених акторів-партнерів Ахеджакової – покійний Богдан Ступка. Каже: коли вони грали разом, Богдан Сильвестрович навіть відхилявся від приборів, аби обличчя Лії освітлювалося краще.

Наразі зірка мало постає на екранах і, крім названої причини тому, надає наступне: дуже ретельно підбирає ролі, не звертаючи уваги на їхній розмір. Втім, у стрічку "Любовь-морковь" її "втягнули".

"Я відразу все зрозуміла, з першої секунди. Але напали на мене, причому дуже хороші люди. Вони ще в цю агітацію дивовижну людину долучили. Це Олексій Серебряков. Льоша, дивлячись мені в очі, умовляв мене", - згадує Лія.

Утім, роль Єлизавети Миколаївни для  Ахеджакової так і не переписали.

За свою багаторічну кар'єру акторка втілила немало персонажів. Не приховує: іноді грала лише для грошей.

"Барахло грала спочатку. Грошей не було, така зарплата жебрацька і так не було варіантів ніяких. Я і думала, що я так все життя буду барахло грати. Ну така актриса на ролі барахла, але з'явився Ельдар Санич (Рязанов) і підвищив мою самоідентифікацію", - підкреслила зірка.

До слова, чи не найулюбленішим персонажем публіки стала директор клубу Ольга Павлівна від Лії Меджидівни.

Зірці до вподоби робота із Сергієм Лозницею, оскільки режисер підіймає проблеми, що є "болем нашого часу".

Наостанок, акторка пригадала, що батьки не хотіли її майбутнього на сцені, але доля так склалася.

Нагадаємо, у 2016-му Лія Ахеджакова поспілкувалася із ТСН на тему Надії Савченко та обурення, котре в неї викликають дії російської влади.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції