Активісти оголосили бойкот Ірині Білик і хочуть зірвати її виступ в Одесі

Відповідну інформацію поширив громадський активіст Сергій Стерненко.

Слідом за скасованим в Одесі концертом російського репера МОТа, активісти погрожують зірвати виступ співачки Ірини Білик.

Про це розповів громадський активіст Сергій Стерненко. За його словами, Білик має виступити сьогодні, 8 червня, на відкритті одеського ресторану о 18:00.

Стерненко пояснив наміри активістів тим, що 2015 року артистка відвідувала окупований Крим, при чому потрапила туди "літаком з Москви".

"Сьогодні, 8 червня, в Одесі планується виступ людини, котру супроводжували останній час декілька скандалів, пов'язаних із її прихильністю до окупаційної політики Кремля. Йдеться про відому Ірину Білик. 12 серпня 2015 року відвідувала Крим, заїхавши з території РФ. Літаком з Москви, якщо бути точнішим", - пише Стерненко.

Він також нагадав, що чоловік Ірини Аслан Ахмадов брав участь у російському шоу "Голос".

"Останнім часом вона не вилазить практично з РФ. Подруга Свєти Лободи, до речі. Її чоловік Аслан брав участь у російському "Голосі", а сама Ірина пояснила це тим, що виступати в Росії просто ближче до їхнього дому. Ось так, одні гинуть на фронті та в тилу від дій РФ, а деяким просто зручніше туди кататись", - додав активіст.

Нагадаємо, що раніше активісти зірвали одеський концерт Івана Дорна.

Залиште свій коментар