Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор Ештон Кутчер посприяв ув'язненню вбивці своєї колишньої дівчини

Зірка дав свідчення у суді проти "голлівудського різника" Майкла Гаргіло.

Голлівудський актор Ештон Кутчер, який три місяці тому дав свідчення у суді щодо справи стосовно вбивства його екскоханої Ешлі Еллерін, посприяв тому, що вбивцю дівчини кинули за ґрати.

Рішення серійному вбивці, відомому як "голлівудський різник" Майклу Гаргіло було винесено у четвер, 15 серпня. Суд Лос-Анджелеса визнав Гаргіло винним у вбивстві двох жінок, а також у замаху на життя ще однієї жінки, пише NBC Los Angeles.

Ештон Кутчер у залі суду_3
Getty Images
Ештон Кутчер у залі суду у травні цього року
Ештон Кутчер у залі суду_4
Getty Images
Майкл Гаргіло

43-річному серійному вбивці  загрожує максимальний термін ув'язнення без права на умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, що суд у справі "голлівудського різника" розпочався у травні цього року. Однією з жертв Майкла Гаргіло стала екскохана актора Ештона Кутчера Ешлі Еллерін, яку Гаргіло жорстоко вбив 21 лютого 2001 року. У той день Кутчер мав зустрітися з Еллерін, проте запізнився. Артист приїхав до будинку дівчини, де побачив увімкнене світло та червоні плями на килимі, які Кутчер прийняв за вино. Наступного ранку сусідка Еллерін знайшла її мертвою.

Ештон Кутчер у залі суду_1
Getty Images

Тим часом серійний вбивця не визнав себе винним у вбивствах, що сталися в період від 2001 до 2008 року. Гаргіло працював ремонтником кондиціонерів, що використовував, аби потрапити до будинку своїх жертв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції