Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор Колін Ферт розлучився з дружиною після 22 років шлюбу

Лівія Джуджоллі майже рік зраджувала чоловіка.

Британський актор Колін Ферт, дружина якого зізналася, що мала роман з журналістом, вирішив розлучитися з нею.

Про це пише видання People.

Пара прожила у шлюбі 22 роки. Розлучення 59-річного Коліна Ферта та його дружини 50-річної Лівії Джуджоллі підтвердили знайомі подружжя.

"Колін та Лівія Ферт розлучилися. Вони підтримують тісну дружбу, їх об'єднує любов до своїх дітей. Вони люб'язно просять конфіденційності. Більше жодних коментарів не буде", – розповів інсайдер.

Колін Ферт і Лівія Джуджоллі_3
Associated Press

Колін та Лівія познайомилася 1996 року на сцені театру. Уже за рік пара одружилися та переїхала до італійського регіону Умбрія. У подружжя є двоє синів –18-річний Лука та 16-річний Маттео.

Зауважимо, у березні 2018 року виявилося, що Лівія зраджувала чоловіка. Кінопродюсерка мала стосунки з італійським журналістом, коли в її стосунках з актором була криза.

Колін Ферт і Лівія Джуджоллі_2
Associated Press

Втім, згодом Лівія заявила, що 55-річний журналіст Марко Бранкаччіа переслідував її після закінчення 11-місячних стосунків  2016 року. Оскільки Марко не здавався, родина Ферт була змушена звернутися до поліції. Зі свого боку,  Бранкаччіа спростував звинувачення. Він запевнив, що жодного переслідування не було. Мовляв, Лівія навіть хотіла залишити заради нього Ферта.

"Реальність полягає в тому, що ми з Лівією знали одне одного ще з юнацьких років. Тоді у 2015-2016 роках у нас був любовний роман. Після того, як це закінчилося в червні 2016 року, я більше ніколи їй не телефонував. Я надіслав їй два повідомлення у WhatsApp, одне з днем ​​народження та електронний лист Коліну, останнє, про що я щиро шкодую”, – прокоментував скандал Марко.

Нагадаємо, незадовго Лівія знову була вимушена звернутися до поліції з заявою проти екскоханця журналіста Марко Бранкаччіа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції