Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор Олександр Кобзар розповів про екстрим під час роботи у серіалі "За три дні до кохання"

Артиста вразили епізоди, відзняті на даху столичного хмарочоса.

Відомий український актор театру та кіно Олександр Кобзар, який у новому серіалі "За три дні до кохання", зіграв одну із ролей, прокоментував свої враження від знімань.

Олександр з вдячністю згадує усю команду, яка працювала над мелодрамою, в якій він зіграв роль заможного та впливового олігарха Бориса, який закоханий в одну із головних героїнь Мілу.

Знімання серіалу відбувалися взимку, тому важливо було обігрівати акторів від холоду.

 "Ми і в літаку знімали, і в осінньому Дніпрі виконавиці головних ролей купалися, і пожежі у нас в кадрі були", - так коментує процес знімання Кобзар.  

Також актор поділився спогадом одного з моментів, який вразив його найбільше.

"Але однією з найбільш пам'ятних сцен був момент, коли ми працювали з Настею Карпенко на даху одного з хмарочосів Києва. Ми, звичайно, були прив'язані, за нами стежили каскадери, але у мене досі дух перехоплює від висоти і краси міста. Впевнений, що на телеекрані цей момент стане одним з найбільш приголомшливих", - розповів Олександр.

карпенко та денисенко

Головні ролі у стрічці виконали українські акторки Анастасія Карпенко, Дар’я Єгоркіна, білоруський актор Антон Денисенко, а також Олександр Кобзар та зірка фільму "Кіборги" В’ячеслав Довженко

Нагадаємо, прем’ера мелодраматичного серіалу відбудеться 19 лютого о 21:00 на телеканалі "1+1".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції