Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор у сукні-смокінгу пояснив, чому прийшов на "Оскар-2019" у такому вигляді

Біллі Портер захотів "кинути виклик типовим очікуванням".

Голлівудський актор Біллі Портер, який шокував присутніх на премії "Оскар-2019" своєю сукнею-смокінгом, пояснив, навіщо так вбрався.

Портер був ведучим червоного хідника, тож вирішив скористатися цією можливістю і вирізнитися. Як розповів Портер виданню Vogue, йому завжди подобалася мода, любов до якої йому прищепили мати і бабуся.

"Але я завжди був обмежений в прояві цієї любові. Коли ти чорношкірий, і ти гей, то твою мужність весь час ставлять під запитання. Я багато разів зіштовхувався з гомофобією в тому, що стосується мого гардеробу", – сказав Портер.

Біллі Портер_2
Associated Press

Він додав, що тепер бачить своєю метою "бути ходячим твором політичного мистецтва" і з'являючись на заходах, хоче "кидати виклик типовим очікуванням".

"Жінки щодня носять штани, але варто чоловікові з'явитися в сукні – моря виходять з берегів. У мене є сміливість похитнути статус-кво. Я впевнений, що чоловікам хотілося б більше грати з образами на червоних доріжках", –зауважив актор.

Як зізнався Білл Портер, він завжди мріяв приміряти бальну сукню і йому здалося, що премія "Оскар-2019" – ідеальний захід для цього. Вбрання Портеру створював дизайнер Крістіан Сіріано.

"Мені завжди хотілося приміряти бальну сукню, але я не знав, коли і куди я міг би її надягнути. І тут я отримав цю роботу – вести включення з червоного хідника. І я пішов до Крістіану Сіріано і запитав: "У тебе є час, щоб зшити мені сукню?" і він відповів: "Так, звичайно!" – пояснив свій екстравагантний образ на "Оскарі" Портер.

Біллі Портер_1
Associated Press
Біллі Портер зі своїм партнером Адамом Смітом

Нагадаємо, що у номінації "Найкраща акторка" перемогу здобула Олівія Колман за роль у історичній драмі "Фаворитка". Актором року став Рамі Малек за втілення на екрані легендарного соліста Queen Фредді Мерк'юрі. З повним списком переможців 91-ї премії ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції