Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор з "Глухаря" Фатєєв перед самогубством лишив передсмертну записку Роману Віктюку

У листі артист попросив вибачення перед трупою театру за "репутаційні ризики".

Актор з серіалу "Глухар" Михайло Фатєєв, який наклав на себе руки у СІЗО, лишив передсмертну записку.

Її артист, якого звинуватили у педофілії, адресував худкерівнику театру у якому грав, Роману Віктюку. Лист опинився у редакції kp.ru

У записці Фатєєв  просить вибачення перед трупою театру за "репутаційні ризики", які вони через нього зазнають. Текст частково розібрати важко.

"Шановний Романе Григоровичу! Любий театре. Вибачте мене за ті репутаційні та ... .... ризики, які ви зазнаєте через мене. Повірте, після тих тортур, які тут були і, думаю, будуть, єдине, що дає мені сили (ні, це не біль .... (нерозбірливий текст), прагнення довести щось комусь своїм відходом) це віра. Ваша віра в мене. Незважаючи ні на що. Повірте, я не винен! Тільки тут розумієш. Наскільки ви всі цінні для мене. Продовжуйте вірити в свободу, в любов і творити всупереч! …... Дякую. Сподіваюся побачити вас всіх??? Вірю в чудо", – звернувся Фатєєв.

Передсмертна записка Михайла Фатєєва
kp.ru

Як з'ясувалося, листа актор написав під час побачення з юристом, якого йому найняла родина, у СІЗО. За словами юриста, актор був бадьорим і просив передати цю записку Віктюку.

Нагадаємо, що на початку жовтня у Москві затримали актора серіалу "Глухар" Михайла Фатєєва за сексуальні домагання до 14-річного хлопця. За тиждень стало відомо, що артист у СІЗО наклав на себе руки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції