Акторка "Гаррі Поттера" приголомшила зізнанням, що її зґвалтували у 14 років

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Акторка "Гаррі Поттера" приголомшила зізнанням, що її зґвалтували у 14 років

Фото: Getty Images

Ґвалтівником Джессі Кейв був її тренер з тенісу.

Відома британська акторка Джессі Кейв, яка прославилася за роллю Лаванди Браун у фільмі "Гаррі Поттер і напівкровний принц" приголомшила відвертим зізнанням.

Так, знаменитість стала жертвою сексуального насильства у віці 14 років. Зґвалтував Джессі її тренер з тенісу. Про це 33-річна акторка розповіла в новому подкасті We Can't Talk About That Right Now, який вона запустила зі своєю сестрою. Під час випуску дівчата згадували найгірше, що з ними трапилося у підлітковому віці.

Джессі Кейв з сестрою / Фото: Getty Images

Чесно кажучи, прищі - це погано, але я вважаю, що зґвалтування в 14 років - це дуже погано. Коли це робить твій тренер з тенісу, якому ти довіряєш, який користується своєю владою

розповіла Кейв

Знаменитість додала, що злочинця посадили за ґрати. Інцидент неабияк вплинув на психіку Кейв. Акторці знадобилася чимало років, щоб відновитися.

І мій сексуальний досвід, і розвиток сексуального життя - все пішло зовсім іншим шляхом, ніж у тебе, наприклад. Я думаю, що досі є наслідки цього періоду, які я усвідомлюю лише через 18 років

зауважила Джессі

Втім, за словами зірки, їй пощастило, оскільки насильство не знищило її морально і їй все-таки вдалося налагодити своє життя. Так, акторка перебуває у стосунках зі стендап-коміком Альфі Брауном, від якого вагітна третім малюком.

Нагадаємо, нещодавно Періс Гілтон розповіла про жахливе насильство, яке вона пережила в підлітковому віці. Світська левиця стверджує, що їй досі у нічних жахах сниться школа.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація