Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акторка "Жіночого Кварталу" закрутила роман з колегою

Пара познайомилася в Туреччині.

Вже зовсім небагато часу залишилося до знімань нових випусків "Жіночого Кварталу". Нагадаємо, записи концертів відбудуться 24 липня в Одесі на Морвокзалі. Репетиції вже почалися, і багато мініатюр на тему романтики і відпочинку. І не дивно, адже в самому колективі дівчата також займаються облаштуванням особистого життя.

Акторка "Жіночого кварталу" Катерина Нікітіна_1
Прес-служба студії "Квартал 95"

Не так давно, одна з акторок "Жіночого Кварталу" Катерина Нікітіна опублікувала на своїй сторінці в Facebook фото з учасником іншого проекту студії "Квартал 95" – Improv Live Show Костянтином Трембовецким. Дівчина привітала його з днем народження, після чого стало зрозуміло, що у пари – роман.

"Сьогодні, у мого коханого, розумного, найкрасивішого хлопця день народження. Ти неймовірний, ти особливий, ти справді не такий як всі! Ти щастя моє. Хочу, щоб посмішка з твого обличчя ніколи не зникала! Бажаю бути найщасливішою людиною у світі! P. S. І в цьому я тобі допоможу. Ти найкращий чоловік у світі! Мій ідеальний, моя друга половинка. Je t'aime", – написала Катя у себе на сторінці.

Катя розповіла, як почалися її стосунки з Костянтином:

"Ми познайомилися в травні в Туреччині, в останній день фестивалю "Весело". І коли ми повернулися до України, продовжили наше спілкування".

Акторка "Жіночого кварталу" Катерина Нікітіна_4
Прес-служба студії "Квартал 95"
Костянтин Трембовецький і Катерина Нікітіна

Що цікаво, за словами учасниці Жіночого Кварталу", вона звернула увагу на Костянтина ще рік тому під час перших гастролей проекту до Туреччини:

"Він мені одразу сподобався, але тоді я не зважилася до нього підійти. І ось за рік ми таки познайомилися".

До речі, Катерина Нікітіна – наймолодша учасниця колективу, їй 23 роки. Що стосується Костянтина Трембовецкого, він старший за дівчину на 4 роки, раніше був одружений, виховує сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції