Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки гумористичного шоу надихнулися зніманнями першої леді.

Напередодні виходу нового випуску "Жіночого Кварталу", який відбудеться 16 листопада, на каналі "1+1", в Мережі з'явилися фотографії акторок, на яких вони постали в ролі моделей глянцевого журналу.

Автором усіх фото стала зірка "Жіночого Кварталу" Марта Адамчук.

Зауважимо, днями перша леді України Олена Зеленська з'явилася на обкладинці грудневого номера українського Vogue. А зірка проєкту Марта Адамчук, своєю чергою, вирішила підтримати дружину президента, яка, нагадаємо, є автором і редактором "Жіночого Кварталу", зробивши свій оригінальний фотоколаж. 

"Мене дуже вразила обкладинка журналу Vogue з нашою Оленою. Вона підкреслила її вишуканість, гарний смак і глибокий внутрішній світ так, що це не могло не надихнути. Просто сидячи ввечері вдома, я вирішила переглянути свій архів з фотографіями з "Жіночого Кварталу" і спробувала зробити кілька обкладинок зі своїми колегами. Їм сподобалося, і я вірю, що коли-небудь з кожної з нас вийде та найкраща обкладинка", - розповіла Адамчук.

До слова, в новому випуску дівчата покажуть номери якраз на тему краси, а також, про те, чим її можна зіпсувати. Крім того, будуть мініатюри про дитину-робота, про правильну підготовку до сімейного скандалу і про те, як правильно себе випрошувати підвищення на роботі. З гостей в шоу візьме участь популярний гурт "Агонь", а вокальний квартет виконає композицію на мотив легендарного хіта самого Майкла Джексона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції