Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алан Бадоєв прокоментував "Хід гідності" на Майдані, режисером якого став

Кліпмейкер організував хід до Дня Незалежності.

24 серпня уся країна святкує День Незалежності. На честь 28-ї річниці Дня Незалежності в Києві відбувся "Хід гідності", режисером якого став відомий кліпмпейкер Алан Бадоєв.

Режисер розповів, що вдячний президенту Володимиру Зеленському, який доручив йому організацію урочистої частини святкування Дня Незалежності.

Хода гідності

"Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності.  Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли.  Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир, повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України! Я опинився серед прекрасних і красивих людей, які створюють своєю працею і талантом майбутнє нашої країни.  Люди - наша головна сила, гордість і надія!  А єдність - це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни!" - підсумував Бадоєв.

Варто відзначити, що допомогала організувати Алану Бадоєву урочисту частини святкування 28-ї річниці Дня Незалежності також Олена Коляденко.

Хода гідності

Під час "Ходу гідності" також виступила народна артистка України Тіна Кароль, яка заспівала куплет гімну на даху консерваторії у ефектному вбранні.

Зазначимо, "Хід гідності" на Майдані складався з трьох частин, слоган яких звучав: "Ми - Різні, але Ми - Єдині".  Хід почався з проголошеної хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні, як символу пам'яті про минуле, без якого неможливе майбутнє. У другій частині підняли національний символ України - прапор. А у третій заключній частині ходу Президент України вручив державні нагороди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції