Аласанія припустив, що "Євробачення 2017" може негативно відобразитися на іміджі України

Голова НТКУ вкотре підкреслив важливість кропіткої підготовки до конкурсу.

Генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія на прес-конференції стосовно створення суспільного мовника заявив про важливість підготовки до "Євробачення 2017".

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг підняв тему важливості створення не лише суспільного мовника, а й належного організування музичної першості.

На його думку, це буде дуже важливою подією для усіх і хорошим шансом для України знову довести, що це країна, з якою хочеться співпрацювати, повідомляє 1tv.com.ua.

Зураб Аласанія зазначив, що на етапі перетворення у ПАТ "НСТУ" (Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телекомпанія України") компанія перебуває у стані, коли старі закони вже не працюють, а нові – ще не працюють.

"У цих умовах ми маємо щодня працювати в полі, наповнювати ефіри кожної з 28 компаній, і паралельно має відбуватися реформа. За ці два з половиною роки у нашому існуванні нічого не змінилося – ані бюджети, ані відношення, ані закони. Деякі умови навіть погіршилися, бо на етапі переходу старі закони вже не працюють, а нові – ще не працюють. І отаким чином воно все дивно відбувається", – наголошує голова НТКУ.

Серед іншого, очільник Національної телекомпанії України підкреслює, що "те, що "Євробачення" пройде в Україні, – це, з одного боку, натхнення, а з іншого – те, що може втопити".

Нагадаємо, Аласанія поскаржився на заполітизованість битви міст за право приймати "Євробачення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: