Аласанія вказав на вади міст-претендентів на проведення "Євробачення 2017" в Україні

Організатори пісенного змагання пояснили затримку з визначенням міста-переможця.

Голова НТКУ Зураб Аласанія пояснив, чому вибір переможця серед міст-претендентів на проведення "Євробачення 2017" в Україні перенесли на невизначений термін.

На своїй сторінці у Facebook Аласанія зауважив, що кожен із трьох міст-претендентів має певні вади, які необхідно ретельно продумати та усунути перш ніж прийняти рішення, де ж відбудеться "Євробачення".

"Київ, Дніпро, Одеса – міста, що пройшли у фінал конкурсу, переможець якого прийматиме "Євробачення 2017" – кожне по своєму показали просто фантастичне прагнення до прийому величезного європейського шоу. І кожне з міст має свої вади. В когось вони технічні чи технологічні. В когось – фінансові. В когось навіть політичні.

Так, про всі ці вади, що згадані. Ви, будь ласка, уточніть про готелі – щось замало місць. А ви, панове, будь ласка, напишіть докладніше про свої стосунки з місцевою владою та опозицією – чи не завадять вашим запланованим витратам ваші бюджетні суперечки. А ви, добродії, точніше розкажіть про іншу світового рівня спортивну подію на локації в той же час – перетинаємось, схоже. І всі разом, панове, давайте ретельніше пропишемо фінансові гарантії від ваших міст. От щоб зважити на все це – остаточний вибір і відкладений", - наголосив Аласанія.

Голова НТКУ натякає на те, що в Дніпрі мало готелів - всього 186, тоді як в Одесі та Києві 289 і 265 відповідно. Що стосується перетину заходів, то в Києві 22-28 квітня відбудеться Чемпіонат світу з хокею. Щодо Одеси, то Аласанія натякає на конфлікт між очільником Одеської області Міхеілом Саакашвілі і мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Нагадаємо, на "Євробачення" в Україні вже знайшли гроші, але не визначилися з містом-господарем конкурсу. Уряд дав Європейській мовній спілці гарантій на 15 мільйонів євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: