Алек Болдвін зізнався, що планував самогубство: Я б наковтався пігулок і увімкнув Еріка Клептона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор поділився, чому його відвідували суїцидальні думки.

Голлівудська зірка Алек Болдвін, який місяць тому у свої 60 вп’яте став батьком, приголомшив зізнанням.

За словами актора, у його житті був період, коли він планував скоїти самогубство. Болдвін навіть склав план того, як накладе на себе руки.

Розповів Алек про свої суїцидальні думки під час радіоефіру, пише Radar Online. Зірка пригадав, що йому хотілося вкоротити собі віку 2008-го.

Тоді йому заборонили бачитися з єдиною на той момент донькою Айрленд – дитиною від екс-дружини Кім Бесінгер. Колишнє подружжя перебувало у стані судової тяганини за доньку.

Голлівудський актор поділився, що думав наковтатися пігулок, завести двигун у машині і увімкнути трек Еріка Клептона Layla.

"Я все спланував... пігулки, залізти до машини, завести двигун, увімкнути музику, лягти, заснути, і ти не прокинешся. Ось і все, кінець... Хороша новина в тім, що я цього не зробив", - зізнався Алек.

Врешті, позбутися небезпечних думок Болдвіну допомогли друзі, які запевнили його, що суїцид – це не вихід.

Зараз Алек Болдвін щасливий батько п’ятьох дітей. Донька Айрленд, первісток актора, народилася 1995-го року у шлюбі з Кім Бесінгер. Справжнє щастя після болісного розриву з Кім Алек знайшов з інструктором з йоги Хіларі Томас. Жінка народила йому чотирьох дітей. Останній з яких, син, з’явився на світ 17 травня цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції