Аліна Гросу та її рідні перехворіли на коронавірус: "Було страшно за близьку людину"

Аліна Гросу та її рідні перехворіли на коронавірус: "Було страшно за близьку людину"

Фото: instagram.com/alina_grosu

Співачка розповіла, як перенесла COVID-19.

Співачка Аліна Гросу, яка зізналася, що ексчоловік намагався до неї повернутися, перехворіла коронавірусом.

Аліна зняла відео, у якому відповіла шанувальникам, чому тривалий час не виходила з ними на зв'язок і не давала про себе знати у фотоблогу. Як поділилася Гросу, у неї вірус минув у легкій формі. Але, як це зазвичай буває під час хвороби коронавірусом, артистка втратила відчуття смаку та запаху.

Я також перехворіла на коронавірус. 28 жовтня відчула себе не дуже добре, піднялася температура, перестала відчувати запахи і смаки, їла лимони як вату, вирішила здати тест і отримала позитивний результат. У мене була легка форма. КТ показало, що немає ураження легень. З дому не виходила. Пила антибіотики, а від уколів відмовилася, тому що боюся їх. Здала багато аналізів, оскільки коронавірус б'є по слабких місцях. Брала вітамін С і "Кардіомагніл"

повідомила Аліна

Також Гросу зізналася, що її випадок у родині непоодинокий. Так, ще двоє близьких людей виконавиці перехворіли на COVID-19. І одному з членів родини знаменитості було дуже погано.

У моїй родині було два випадки зараження, один - легка форма, інший - важка з 75% ураження легень. Коли було жахливо страшно за дуже близьку людину. На щастя реаніматологи, своєчасне втручання і правильно підібрані препарати, плюс лікування допомогли

зазначила Гросу

Нагадаємо, що ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір розповіла, як коронавірус вплинув на неї та який побічний ефект у неї з'явився після COVID-19.

Повʼязані теми:

Наступна публікація