Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Alina Pash вийшла заміж за тунізіанського француза-панка

Артистка познайомилася з коханим у Барселоні.

Українська співачка Alina Pash, яка зняла кліп з alyona alyona, розсекретила свого чоловіка, йдеться у "Світському житті".

Так, виконавиця зізналася, що вона вийшла заміж за афро-француза.

"Все ж таки він тунізіанський француз із єврейським корінням. Спочатку моя сім'я була в шоці, що я обрала чоловіка не українця, друге – він все ж таки доросліший за мене, третє – він панк електронної сцени. Розумієте, репутація складається не дуже добре", - розповіла про свого обранця Аліна.

ВідеоАліна Паш поділилася подробицями весілля з афрофранцузом

Молода кров української музики Аліна Паш розважала гостей книжкової презентації Ірени Карпи. Нещодавно в співачки відбулося весілля з афрофранцузом в її рідному маленькому містечку. Аліна розповіла, як батьки сприйняли її нареченого, який ще на додаток панк електронної сцени. Історію знайомства з майбутнім чоловіком та подробиці весілля – дивіться в сюжеті.

Аліна Паш поділилася подробицями весілля з афрофранцузом
Alina Pash з чоловіком_5
Світське життя

Також артистка пригадала, як вони з чоловіком познайомилися. Зустріч була випадковою у Барселоні.

"Зустріла я його колись у Барселоні, мелодраму можна з цього зробити. В таксі. Просто ми застрягли, була гроза і от так ми перетнулися, почали розмовляти, так все і замутилося", - зізналася Паш.

Alina Pash з чоловіком_1
Світське життя

За словами артистки, коханий часто балує її екзотичними стравами, а вона його – українськими.

"Я можу похватитися тим, що я дуже щаслива дівчина, в мене готує повноцінно хлопець і готує він французькі, іспанські, тунізіанські, які тільки можна. Мені треба готувати лише українські, а це я вмію", - поділилася співачка.

Alina Pash з чоловіком_2
Світське життя

Нагадаємо, що тим часом ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров також розсекретив своє весілля. Ведучий взяв у дружини партнерку по "Танцях з зірками", "Міс Україна 2016" Олександру Кучеренко.

Вибір редакції