Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алкоголізм – це диявол: Памела Андерсон емоційно прокоментувала бійку сина з екс-чоловіком

Акторка підтримала поведінку старшого сина по відношенню до батька.

Американська акторка Памела Андерсон порушила мовчання та прокоментувала бійку, яка сталася між її екс-чоловіком Томмі Лі та їхнім старшим сином Брендоном.

Акторка опублікувала відкритий лист, у якому детально розповіла про проблеми у стосунках з екс-чоловіком, повідомляє Е!

У листі під назвою "Алкоголізм – це диявол" 50-річна Андерсон висловила повну підтримку своєму 21-річному синові, який, за її думкою, просто намагався допомогти батькові.

"Я підтримую свого сина, який злякався за своє життя та діяв в межах самооборони. Ніхто не розуміє скільки розчарувань цей чоловік приніс нашій родині. Він хворий. Я молюся, щоб Томмі отримав необхідну допомогу, бо його дії зневірені та принизливі. Це катастрофа. Він не діє як батько", - написала Памела.

На відповідь Томмі Лі не довелося довго чекати, 55-річний рокер спростував заяву своєї колишньої дружині та повідомив, що не страждає алкоголізмом.

"Я коли-небудь причиняв біль своїм синам в стані алкогольного спяніння? Ні. Моя наречена взагалі майже не п'є. Ми не вживаємо важких наркотиків. Я щасливий і веселий чоловік. Постійно жартую, а люди не розуміють моїх жартів. Я просто хотів отримати від сина вибачення", - заявив музикант.

Нагадаємо, на початку лютого Памела Андерсон підтвердила роман з молодшим від неї на 18 років красунчиком-футболістом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції