Алла Мазур про кота, якого прихистила на "Сніданку з 1+1": Ася в нас справжня принцеса

Три місяці тому у ведучої з'явився ще один домашній улюбленець.

Зірка каналу "1+1" Алла Мазур розповіла про кота, якого прихистила три місяці тому в прямому ефірі "Сніданку з 1+1".

Мазур поділилася, що кицька Ася добре зжилася із Мусіком, який вже багато років живе вдома у ведучої. Більше того, за словами Алли, про її котів можна писати роман.

"Вона здружилася з Мусіком. Там вже цілий роман можна писати. Звичайно, перші три дні він нічого не їв, ходив за Асею тільки дивився. Потім вони вирішували хто з них вдома буде господар. Потім вони гасали одне за одним, бігали, пищали. А я ходила з камерою і знімала, щоб покадрово розібратися, чи вони дружать чи сваряться", - розповіла ведуча.

Коти Алли Мазур_5
прес-служба каналу "1+1"
Кіт Ася

Коти Алли Мазур_4
прес-служба каналу "1+1"

Коти Алли Мазур_3
прес-служба каналу "1+1"

Також Мазур розповіла про характер домашніх улюбленців.

"Мусік у нас галантний кавалер. Побачивши, що Ася зробивши свої справи у лоточку, не загрібає за собою, він ходив за нею і все це робив. Тепер вони настільки здружилися, що останніми днями я помітила, що він їй просто лапки лиже. А Аська в нас така панянка, принцеса", - поділилася Алла.

Коти Алли Мазур_1
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, три місяці тому Алла Мазур під час рубрики "КотоП'ятниця" у ранковому шоу "Сніданок з 1+1" разом із сином Артемом прихистили котеня на ім'я Ася.

Коти Алли Мазур_7
прес-служба каналу "1+1"

Про те, як живеться котику, Мазур розповіла сьогодні у святковому ефірі "Сніданку з 1+1". До студії ранкового шоу ведуча завітала з нагоди дня народження, та щоб допомогти хлопчику Вані.

Кожен може особисто долучитися і привітати Аллу сьогодні з днем народження, перерахувавши будь-яку суму на порятунок життя Вані на сайті фонду "Таблеточки".

ВідеоАлла Мазур в день народження попросила, замість привітань, допомогти 16-річному Вані

Залиште свій коментар

Наступна публікація