Алла Мазур розповіла, якими словами варто підтримувати онкоодужувальних людей
Ведуча зізналася, що їй не подобається слово "ремісія".

Ведуча "ТСН.Тиждень" Алла Мазур не так давно розповіла, коли саме почала лікування від онко.
Читайте також: "Сила жінки": Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір
Зірка каналу "1+1" продовжує ділитися з шанувальниками власним досвідом і порадила, як можна підтримати онкоодужуючих людей. На сторінці в Instagram Мазур зізналася, що не любить слово "ремісія", і пояснила, чому:
От не люблю я слово "ремісія"... Краще - одужання. Бо ремісія означає для мене - ні, ще не все, далеко не все. Це тільки перерва, а потім хвороба повернеться! Але ж звідки знати моїм знайомим, хто щиро хоче підтримати і про цю ремісію запитує - як наждачкою по склу звучить для мене це слово?
Водночас Мазур зазначила, що розуміє, як непросто бути поруч із людиною, яка бореться з хворобою. І коли хочеться підтримати, але не знаєш, як правильно підібрати слова. Тож ведуча дала поради, що саме варто говорити близьким, які зіткнулися із хворобою:
Це справді ціла наука - бути у важку хвилину поруч. Я відчула це, коли зіштовхнулася із хворобою близько. Ну а картинки, які сьогодні покажу вам - просто ошелешили і перевернули свідомість. Спеціально перефотографувала і раджу уважно прочитати. Бо навіть не уявляла, наскільки по-іншому можуть сприйматися наші звичні "тримайся!" або "ти сильний, ти переможеш".
У фотоблогу Алла показала фото зі словами у межах проєкту "Бути поруч", де зазначено що, зазвичай, говорять близькі людям, які хворіють, як ті чують ці слова і як би можна було сказати, щоб вас зрозуміли правильно і ви не краяли їм серце.
Завдяки проєкту "Бути поруч" задумалась і я: як обережно варто підбирати слова з бажанням підтримати. Хоч говорити їх, ці слова - потрібно обов'язково. Бо вони справді гріють. І дають сили. І вселяють віру. Нехай оберігає Небо усіх нас. І у важку хвилину - давайте бути поруч
Зауважимо, що термін "онкоодужувальні" рекомендовано вживати на противагу "онкохворі", аби змінити ставлення суспільства до людей, хворих на рак. Онкопацієнти борються за життя і мають всі шанси одужати, тож їх важливо підтримати в цьому.
Нагадаємо, історія боротьби з онко української телеведучої Алли Мазур стала топовою в осінньому номері авторитетного глянцю Marie Claire. У журналі, зокрема, розмістили чек лист здоров’я для жінок з корисною інформацією для вчасної перевірки організму.