Алла Мазур святкує день народження: ведуча розповіла про найцінніший подарунок, який хоче отримати

Зірка "1+1" дуже просить допомогти хворому хлопчику.

Сьогодні незмінна ведуча програми "ТСН. Тиждень" Алла Мазур святкує день народження.

Вранці зірка каналу "1+1" завітала в гості до студії "Сніданку з 1+1", де розповіла про найцінніший подарунок, який мріє отримати.

За словами Алли, вона прийшла до "Сніданку", щоб розповісти історію одного 16-річного хлопчика, який її дуже вразив.

Йдеться про Івана Вереха, який має серйозну хворобу.  Мазур звернулася до глядачів, аби вони допомогли Івану зібрати необхідну суму на невідкладну операцію з пересадки кісткового мозку.

"Я хочу попросити всіх хто збирався мене привітати, купити квіти чи ще щось зайти на сайт фонду "Таблєточки" і перерахувати ці гроші Вані Вереху. Тому що дати шанс на здорове життя - це найкращий подарунок, який тільки можна уявити. Ваня мене вразив тим, що він чи не єдиний із підопічних сайту, на рахунку якого практично був нуль. В чому проблема - йому 16 років. Є така закономірність, ми швидше реагуємо на біль маленьких діток. А Ваня 15 років із цих 16 бореться за своє життя щодня", - розповіла історію хлопчика Мазур.

Щоб долучити більше людей до проблеми Івана, Алла навіть створила свою офіційну сторінку на Facebook.

"Щоб долучити більше глядачів, я завела нарешті офіційну сторінку у Facebook. Кілька років збиралася це зробити. Я її буквально вчора завела і постараюся частіше там з'являтися і просто спілкуватися з глядачами. І стосовно програми "ТСН. Тиждень". У тому числі ми стежимо за долею Вані, за потребами в лікуванні", - поділилася Мазур.

ВідеоАлла Мазур в день народження попросила, замість привітань, допомогти 16-річному Вані

Залиште свій коментар

Наступна публікація