Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алла Мазур, ТСН.Тиждень, "Гроші" та "Голос країни" стали переможцями "Телетріумфу"

Статуетки також отримав Дмитро Комаров і програма "Світ навиворіт".

У ці хвилини у Києві триває 15-а церемонія нагородження телевізійною премією "Телетріумф". Цьогоріч у ній 40 номінацій, які визначають найкращих ведучих, акторів, режисерів телевізійних шоу, фільмів та серіалів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку кількість людей, які працюють на телебаченні, можна побачити разом в одному місці тільки один раз у році. "Телетріумф" є не лише найстарішою, але й найпрестижнішою в Україні премією для медійників. Телевізійники вважають її зрізом роботи за рік, який показує результати.

Відео У Києві проходить церемонія нагородження телевізійною премією "Телетріумф"

Алла Мазур укотре стала найкращою ведучою інформаційної аналітичної програми. ТСН.Тиждень визнано найкращою інформаційною програмою в Україні. Телеканал 1+1 цьогоріч представлений у рекордній кількості номінацій – 37. Статуетки кращих уже отримали проекти "Голос країни" та "Гроші". Тріумфатором премії також став Дмитро Комаров і його програма "Світ навиворіт". Загалом у телеканалу 1+1 вже є 9 статуеток цьогорічного "Телетріумфу". Церемонія ще триває, тож переможців може стати більше.

"Для нас це шоста перемога поспіль", - розповів головний редактор журналістських проектів Максим Сухенко. "Ми старалися", - каже телеведуча Алла Мазур.

Фотогалерея Вітвіцька показала дітям, як працює сучасне телебачення (10 фото)

Як повідомлялося, група "1+1 media" стала переможцем у 12 номінаціях національної телевізійної премії України "Телетріумф-2015". Так, найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми вже вшосте була визнана Алла Мазур. Найкращим суспільно-соціальним ток-шоу стала програма "Хоробрі серця", а найкращою програмою журналістських розслідувань - "Гроші".

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції