Алла Мазур поділилася новими фото і розповіла, коли почала лікування від онко

Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Алла Мазур поділилася новими фото і розповіла, коли почала лікування від онко

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Ведуча вкотре наголосила, що потрібно навчитися любити себе, а особливо — жінці.

Ведуча "ТСН.Тиждень" на "1+1" Алла Мазур нещодавно прикрасила обкладинку Marie Claire в Україні, а наразі на сайті видання з'явилися нові світлини вишуканої фотосесії. 

Українська версія інтерв’ю ведучої відтепер є у вільному доступі на сайті видання з новими фото.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Так, в інтерв'ю зірка розповіла, коли саме почала лікуватися від онко, та як намагалася себе налаштувати на позитивний лад.

Я старалася не концентруватися на хворобі й вірити в краще. Просто в моєму щоденному графіку з’явились нові пункти: огляд, аналіз, консультація… І ще моє власне ноу-хау – полювання на «знаки долі» (посміхається). Коли прийшла на першу зустріч до лікаря, якому довірила своє лікування, звернула увагу на рожеві стрічечки на халатах всього персоналу. Я почала лікування дуже символічно: у Всесвітній день боротьби із раком грудей. І вирішила, що це знак, і все буде добре

зізналась Мазур

Ведуча також розповіла, як правильно вибудувати стосунки з людиною, яка веде боротьбу із хворобою, і як цій людині вибудувати стосунки з навколишнім світом.  За словами Алли Мазур, потрібно жити нормальним життям. Думати про всі інші справи, але не про хворобу.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Алла Мазур запевнила, що їй дуже допомогла підтримка рідних і колег, бо вона відчувалася під час лікування, а також телеглядачі, які писали, що люблять і моляться за її здоров’я, передавали дарунки, ікони. А стимулом не здаватися для Алли став лист жінки, яка написала: "Те, як ви боретесь, стійко тримаєтесь і водночас маєте гарний вигляд – сигнал нам всім, що хворобу можна перемогти!".

Фото: пресслужба каналу "1+1"

 Мазур наголошує, що потрібно навчитися любити себе, а особливо — жінці.

 Ми іноді так захоплюємося вдосконаленням себе, що забуваємо, що в нас початково все є – зовнішність, характер, темперамент. І це все потрібно любити і цінувати, не розгубити в гонитві за ідеалом. Аби мати сили любити і дарувати любов рідним та всім навколо – треба починати із себе. Боротьба з онко познайомила мене ближче із самою собою. Я стала сміливішою. І навіть у зміні зачіски, чого після лікування хімією не уникнути, знайшла свій плюс. Мій новий образ – абсолютно в європейському стилі. Там ратують за красу природню і не бояться сивини. Навіть молоді дівчата сьогодні перефарбовуються в сивий колір – це новий тренд

наголосила ведуча

Також Алла Мазур в інтерв’ю розповіла про свого 12-річного сина Артема і, попри поширену думку, що деякі матері з ревнощами поглядають на дівчаток, які подобаються їхнім синам, у ведучої "ТСН" все навпаки – Алла, як вона зізналася, вже заочно любить всіх дівчат, які будуть любити її сина та яких полюбить він.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Артем не боїться своїх почуттів і не боїться їх демонструвати. Наприкінці навчального року він вирішив вразити подарунком дівчинку, яка йому подобається. Довго розмірковував, що б таке вигадати грандіозне. Згадав про свої заняття в столярній майстерні. Обрав там найбільший шмат фанери, вирізав лобзиком серце, прикрасив випалюванням і написав "Я тебе люблю". Його "серце" викликало фурор в школі по всій паралелі! Тішить те, що однокласники добре відреагували на вчинок мого сина: дівчинка зраділа, а її подружки навіть допомагали розфарбовувати це серце. І хлопчики не сміялися, а навпаки. Один навіть сказав: "Тьомич, ну ти, звичайно, крутий!" Вважаю, що це важлива задача: навчити дітей не боятися почуттів, не боятися, що тебе не зрозуміють чи посміються. Їм створювати родини, важливо, щоб не було зажимів

поділилася зілка

Повна версія інтерв’ю на сайті за посиланням.

Нагадаємо, після того як Алла Мазур прикрасила обкладинку глянцю у новому образі, у такому самому образі вона з'явилася в прямому ефірі, чим викликала неабияку реакцію шанувальників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація