Алла Мазур зізналася, за кого вболіває на "Танцях з зірками"

Алла Мазур зізналася, за кого вболіває на "Танцях з зірками"

Алла Мазур зізналася, за кого вболіває на "Танцях з зірками"

Ведуча розповіла, який танець мріє сама станцювати.

Ведуча "ТСН.Тиждень" Алла Мазур поділилася, хто є її фаворитом в оновленому проекті "Танці з зірками", йдеться у "Світському житті".

За словами Мазур, вона вболіває за свого колегу, ведучого "Світу навиворіт" Дмитра Комарова.

"Є тут у мене одна симпатія велика. Дмитро Комаров. Я розумію, наскільки йому важко буде, тому що Діма справді не танцюрист, але я дуже заінтригована. Тому що я знаю, що Могилевська сильний конкурент", - сказала ведуча.

Алла Мазур зізналася, що іноді переглядає перший сезон "Танців з зірками", який у неї записаний на диску.

"Деякі з номерів з перших танців з зірками мені настільки подобаються. У мене, щоб ви розуміли, є на дисках записаний весь перший сезон цих танців. Я іноді якісь номери переглядаю", - поділилася ведуча.

Алла Мазур розповіла, за кого вболіває у Танцях з зірками

Алла Мазур розповіла, за кого вболіває у Танцях з зірками

А от стосовно того, чи допускала Алла Мазур, що може колись вийти на паркет і станцювати, зірка відповіла:

"Не під прицілом телекамер. Для себе. Мені настільки подобається танго, фламенко, мені страшенно хочеться навчитися робити це класно, професійно. У мене, звичайно, є страх, я не готова показувати все це широкій публіці, але я думаю, що колись реалізую цю ідею. Тому що у мене в голові абсолютно чітка картинка. Я навіть знаю, з ким я хочу станцювати танго. З ким, - не скажу. Тільки мені потрібен гарний постановник", - заінтригувала ведуча.

Також Алла Мазур зізналася, що її син Артем дуже хоче танцювати брейк-данс, тож зіркова мама подумує над тим, аби віддати хлопця на заняття.

Повʼязані теми:

Наступна публікація