Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алла Пугачова ледь не померла через пластичну операцію – подруга співачки

Примадонні занесли інфекцію.

Російська співачка Алла Пугачова, яка ледь не задихнулася на зніманнях шоу, виявляється, могла померти через пластичну операцію. Про це розповіла подруга зірки Міла Андрєєва.

За словами Андрєєвої, лягти під ніж хірурга Примадонна наважилася заради екс-коханого, композитора Сергія Челобанова, який був молодшим від неї на 12 років. Операція відбувалася у Швейцарії і ледь не коштувала Аллі Борисівні життя, оскільки їй занесли інфекцію.

"Алла лягла в клініку в Швейцарії і зробила пластичну операцію. Операція відбулася невдало, їй занесли інфекцію. Постійно піднімалася температура, вона схудла і тихо загиналася, на неї страшно було дивитися. Слава Богу, врятували лікарі московської клініки, коли стало зовсім зле", - пригадала Міла, пише StarHit.

Окрім того, Андрєєва пригадала інцидент, у якому був задіяний вже інший обранець Пугачової, звукорежисер Олександр Кальянов, у якого були проблеми з ногою. У той час Кальянов залицявся до співачки, а допомогти вирішити проблеми з ногою попросив цілительку Джуну.

Тим часом Пугачова посприяла співочій кар'єрі Кальянова, допомогла записати йому альбом. А коли Олександр, Алла Борисівна та Джуна зібралися за одним столом, то цілителька сказала, що це завдяки її договору з вищими силами, Кальянову вдалося досягти таких висот.

"Щоб ми сьогодні зібралися святкувати, треба було не руки розчепірювати, а працювати", - відповіла на це Пугачова, яку образили слова Джуни.

Розлючена Джуна розбила келих і уламком полоснула по обличчю Алли Борисівни. Співачку госпіталізували і наклали їй косметичний шов.

Нагадаємо, раніше чоловік Алли Пугачової Максим Галкін прокоментував напад задухи у артистки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції