Альона Вінницька та Сергій Большой відсвяткували 20 років подружнього життя

Дата публікації
Перегляди
4218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Альона Вінницька та Сергій Большой відсвяткували 20 років подружнього життя

Вінницька та Большой відсвяткували порцелянове весілля / Фото: ТСН.ua

За словами співачки, вона ніколи не зраджувала чоловіку.

Альона Вінницька та Сергій Большой відсвяткували порцелянове весілля, йдеться в "ТСН. Особливе".

В ексклюзивному інтерв'ю "ТСН.Особливе" Вінницька розкрила секрет щасливого шлюбу, розповіла, що ніколи не зраджувала чоловікові і що досі мріє про дитину.

В українському шоу-бізнесі Вінницька та Большой - найміцніша пара. Проте Альона запевняє - в їхніх стосунках бувало різне. Одного разу Вінницька та Сергій  навіть роз'їхалися і жили окремо. Але змогли домовитися і врятували шлюб.

"Ми цим і займаємося 20 років, періодично з'ясовуємо, що нас не влаштовує і врешті решт, все одно приходимо до висновку, що все ж таки ще ранувато, ми ще можемо бути разом. Що ці проблеми, вони насправді дрібніше, ніж наші почуття", - поділилася Вінницька.

Одним із секретів своїх довгих стосунків співачка вважає несерйозне ставлення до шлюбу. Альона каже, що з чоловіком вони і досі поводяться, як діти, і так, ніби щойно познайомились. А ще вони  не обтяжують одне одного побутом.

"Я не змушую лагодити, вкручувати, забивати гвоздик. Він не змушує мене готувати і прасувати сорочки. Це дуже сильно, як з'ясувалося, допомогло", - зауважила артистка.

Ще один секрет - спільна робота. Сергій - продюсер Альони. Співачка певна - це не заважає їхнім стосункам. Навпаки, відволікає від сімейних негараздів.

Вінницька зізнається - раніше страшенно ревнувала чоловіка. Але згодом зрозуміла - це невпевненість у собі  і поборола страхи.

Большой - перший і єдиний чоловік Вінницької. Вона каже - ніколи його не зраджувала. І не піддається спокусі, бо боїться втратити Сергія.

Дітей у співачки і продюсера немає. Вони про них мріють. І про всиновлення поки що не думають.

Вінницька розповідає, сьогодні Сергієва увага для неї важливіша, ніж 20 років тому. І каже - щоб почуття не притуплялися,  доводитися постійно змінюватись і прагнути залишатись привабливою для чоловіка.

Альона Вінницька та Сергій Большой відсвяткували порцелянове весілля

Альона Вінницька та Сергій Большой відсвяткували порцелянове весілля
Наступна публікація