Альонова пригрозила Шовковському судом у разі перешкоджання виїзду їхньої доньки за кордон

Альонова пригрозила Шовковському судом у разі перешкоджання виїзду їхньої доньки за кордон

Дата публікації
Перегляди
3517
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Альонова пригрозила Шовковському судом у разі перешкоджання виїзду їхньої доньки за кордон

Альонова повернулася до Києва із донькою

Жінка та її представник прокоментували ТСН.ua загострену ситуацію між екс-подружжям.

Дизайнер та колишня дружина футболіста Олександра Шовковського, Ольга Альонова, яка разом із донькою відпочивала в Італії, достроково повернулася в Україну та представила своє бачення конфліктної ситуації із екс-чоловіком.

Ольга поспілкувалася із сайтом ТСН.ua одразу після приземлення літака у Борисполі, щоправда, спочатку відправила семирічну Сашу додому разом із бабусею Любов'ю Павлівною.

Донька Альонової та Шовковського весело посміхалася та, очевидно, мала гарний настрій після подорожі.

Дизайнерка вирішила одразу розставити всі крапки над "і" стосовно претензій екс-чоловіка про вивезення дитини за кордон та перебування Саші за межами України після закінчення строку дії дозволу на виїзд від її батька.

Ольга Альонова пояснила ситуацію із вивозом за кордон спільної з Шовковським доньки

Ольга Альонова пояснила ситуацію із вивозом за кордон спільної з Шовковським доньки

"Саша почувається зараз добре, - одразу запевнила Ольга, - Мені якнайшвидше хочеться прояснити ситуацію, яка склалася. По-перше, розпочну з того, що останній рік Олександр поводиться дуже непослідовно: його слова та дії максимально різняться. Враховуючи те, що він написав 29-го лютого, що в нього вкрали доньку, шукати він її приїхав лише третього березня, при цьому за увесь цей час він не зателефонував мені жодного разу. Зі мною в Італії була також вихователька доньки, він їй теж не телефонував. Назріває питання, хто в нього викрав доньку і як він це визначив, якщо за минулий рік він її бачив дев'ять разів. До слова, за фактом нашого розлучення визначене місце проживання дитини з мамою", - наголосила Альонова.

Екс-дружина СаШо розповіла, що останнім часом вони взагалі не спілкуються і це, на її думку, "негативно впливає на дитину".

"Я пропонувала Олександру, оскільки у нас є донька, щоб ми, як її батьки, максимально намагалися спілкуватися із дитиною, але від нього чула: "Я зайнятий, в мене немає часу". Навіть коли Саша хворіла Олександр практично ніколи не відгукувався, не приїздив до лікарні, коли вона восени була госпіталізована. Він не приїздив додому, коли вона хворіла в грудні. Але в грудні він полетів відпочивати, в нього була відпустка. Можна зрозуміти, що людина вирішила не витрачати часу на приїзд до хворої доньки, а полетіла відпочивати", - зазначила Альонова.

Дизайнер пригадала, як Шовковський на власній сторінці у соцмережі спочатку написав, що вона вивезла доньку незаконно, а потім, що дозвіл на вивіз дитини завершився 17-го березня.  

Представник Альонової, юрист Богдан Левковський прокоментував нашому сайту, що означає завершення строку дії дозволу на виїзд малолітньої дитина за кордон.

Саша Шовковська щиро посміхалася камері

"Дозвіл регламентує можливість виїзду за межі України, а згідно зі статтею 7 Постанови Кабінету міністрів №57, повернення громадян здійснюється у вільному режимі. Тобто дозвіл визначає можливість виїзду за кордон, а от повернутися Ольга Леонідівна із донькою могла в будь-який час – і через тиждень, і через два, і через місяць. Але, оскільки Олександр Володимирович підняв питання про перебування доньки в Італії, дитина була змушена повернутися. Не завершивши програму оздоровлення. Ця програма мала закінчитися після весняних канікул", - пояснив Левковський.

"Всі документи в нас оформлені. Дозвіл – завершився, але, сподіваюся, що здоровий глузд переможе і Олександр зрозуміє, що перешкоджати виїзду дитини за кордон на оздоровлення не має сенсу та є маніпуляцією. Якщо він і надалі буде маніпулювати та влаштовувати істерики, мені доведеться вирішувати це питання через суд. Така практика в Україні є, але я вірю в те, що він зрозуміє, що може нашкодити нашій доньці. Олександр може спілкуватися із нею як і раніше, як і зараз, так і в майбутньому. Але чомусь влітку він не приїхав навіть на день до дитини в Італію. У період зимових канікул він не сказав мені, що хотів би провести із нею час. Зрозумійте, Олександр – не зовсім та людина, якою ви його собі уявляєте", - переконана Ольга.

За словами мами семирічної Саші, у дівчинки минулого року виникла сильна алергія після їхнього повернення з Італії.

Дизайнер показала ТСН.ua світлини з італійського відпочинку Саші / Фото: ТСН.ua

 "Ця алергія проявлялася у формі сильної задухи, доньку госпіталізували. Олександр знав, що вона у клініці, однак жодного разу туди не приїхав", - запевнила жінка.

Стосовно способів вирішення непростої ситуації, Альонова зауважила, що її колишній чоловік "саботує підписання мирової угоди", незважаючи на те, що її проект був готовий  ще рік тому.

Дизайнер також назвала свою версію такої поведінки  СаШо.

"Тут, можливо, сherchez la femme, його дівчина настроює його таким чином і все це, очевидно, заради того, аби якнайменше грошей виділити для доньки", - припускає Ольга.

Вона розповіла, що Шовковський наклав арешт на рухоме та нерухоме майно, а також – "на коврове покриття, тумбочку, комод".

Мама Саші, своєю чергою, зауважила, що дівчинці дуже подобається в Італії.

"Ми могли б там пробути довше, оскільки розпочинаються канікули, але через те, що ми розуміємо, що від батька Саші зараз можна очікувати чого завгодно, нам довелося повернутися", - каже Альонова.

Як виявилося, під час розподілу майна із колишнім чоловіком дизайнер дізналася, що їхня донька не має прописки.

"Наразі Олександра не прописана ніде. За місцем реєстрації батьків вона не зареєстрована. Плюс, на останньому засіданні щодо аліментів адвокат надала нову декларацію про його доходи. І, якщо  ще минулого року його офіційний дохід становив 70 тисяч доларів на місяць, то зараз – це 20 тисяч. Мало того, що люблячий тато не проводить із донькою час через сильну зайнятість, він намагається приховати свої доходи, щоб їй дісталося поменше грошей", - підсумувала Ольга.

Адвокат Альонової  пояснив ТСН.ua усі юридичні тонкощі цієї справи.

"Поки діяв дозвіл на виїзд, дитина отримала і візу, і паспортний документ, строк дії якого завершиться у 2022-му році. Даючи дозвіл на виїзд дитини закордон на рік із вказаними країнами, куди може виїздити Олександра,  Олександр Володимирович тим самим підтвердив, що її мама вільно може вирішувати виїзд і його періодичність в рамках цієї домовленості. Ніяких обмежень у даному випадку в Ольги Леонідівни  не існує", - наголосив юрист.

За словами мами, дівчинці дуже подобається Італія / Фото: ТСН.ua

"У нас є ряд судових процесів. Один із них є ініційованим Олександром стосовно виселення Ольги із квартири, де вона зареєстрована. Вимога в позовній заяві наступна: Виселити Ольгу Леонідівну із жилого приміщення, яке вона займає. Розділ майна на сьогоднішній день розглядається в Дніпровському районному суді міста Києва, ми ще не перейшли до розгляду справи по суті. Поки що суд дав сторонам можливість домовитися та підписати мирову угоду. При цьому, ця угода була дійсно підписана, але мені невідомо чому її не надали 29-го лютого. Її підписали і Олександр, і Ольга в рамках попередніх домовленостей 21-го травня 2015-го року", - зауважив Богдан Левковський.

Нагадаємо, на початку березня Олександр Шовковський заявив, що його колишня дружина вивезла спільну доньку закордон незаконно. Днем раніше СаШо приїхав до їхнього будинку із Альоновою, де розшукував семирічну Сашу. Своїми діями він не на жарт перелякав екс-тещу, що призвело до обурення дизайнерки.

Колишня пара наразі ніяк не спілкується, а усі юридичні питання між ними вирішуються через представників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3517
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація