Альонова про поділ майна із Шовковським: Він наклав арешт на все, враховуючи килимове покриття

Зіркове екс-подружжя продовжує з'ясовувати стосунки.

Екс-дружина футболіста Олександра Шовковського, дизайнер Ольга Альонова, яка пригрозила СаШо судом у разі перешкоджання виїзду їхньої доньки за кордон, поділилася подробицями поділу спільного майна, йдеться у "Світському житті".

Зауважимо, що у колишнього подружжя лишилася квартира в центрі Києва і заміський будинок. За словами Альонової, Шовковський наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно.

"Він наклав арешт на все майно, на рухоме і нерухоме, враховуючи килимове покриття, комоди і настільні лампи", - розповіла дизайнер.

Альонова наголосила, що СаШо не вдасться відсудити все собі, оскільки існують певні документи, які не дозволять йому цього зробити.

"Можливо він би і хотів, але з огляду на те, що існує законодавство та документи на нерухомість, які він рік тому так само вивіз з сейфу. Ще я хочу нагадати, що він порушив систему відеонагляду, забрав машину доньки і багато інших предметів", - наголосила Ольга.

Окрім того дизайнер переймається забороною Шовковського вивозити спільну із Альоновою доньку Олександру закордон.

"Їй потрібні і мама і тато, але любов батьків ніяк не пов'язана з можливістю дитини виїхати закордон для оздоровлення, чи просто для відпочинку. Наразі мені б хотілося на канікулах її повезти до Діснейленду, але я не можу цього зробити, тому що Олександр не дає дозволу", - пояснила Ольга.

Нагадаємо, на початку березня Олександр Шовковський заявив, що його колишня дружина вивезла спільну доньку закордон незаконно. Днем раніше СаШо приїхав до їхнього будинку із Альоновою, де розшукував семирічну Сашу. Своїми діями він не на жарт перелякав екс-тещу, що призвело до обурення дизайнерки. Колишня пара наразі ніяк не спілкується, а усі юридичні питання між ними вирішуються через представників.

ВідеоОльга Альонова вперше коментує скандальне розлучення з Олександром Шовковським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: