Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Альонова про претензію Шовковського: Завтра ми з донькою повертаємося додому

Дизайнер прокоментувала ТСН.ua обурений пост екс-чоловіка.

Український футболіст Олександр Шовковський, який показав, скільки грошей витрачає на доньку, знову поцікавився в екс-дружини стосовно місцезнаходження їхньої спільної доньки Саші.

Цього разу приводом до запитання стало те, що термін дії дозволу на виїзд малолітньої дитини, який СаШо давав на рік вичерпався 17-го березня.

 

Действие разрешения на вывоз моей дочери, по которому Аленова обязана нести ответственность за неё и обязана вернуть на ...

Опубликовано Александром Шовковским 18 марта 2016 г.

"Дія дозволу на вивезення моєї доньки, по якому Альонова зобов'язана нести відповідальність за неї і зобов'язана повернути на територію України після закінчення терміну дії, закінчилася 17-те березня 2016-го року. Станом на 18-те березня 2016-го року, моя донька, Шовковська Олександра Олександрівна, знаходиться за межами України і вже майже місяць не відвідує школу.Цікаво, чи зможе це пояснити представник Альонової?", - написав у соцмережі голкіпер, маючи на увазі бажаний коментар від Богдана Левковського.

Дизайнерка Ольга Альонова розповіла ТСН.ua, що вони із Сашею вже завтра повернуться в Україну.

"За цей місяць він жодного разу не зв'язався із матір'ю своєї доньки. І навіть не знає, що донька хворіла та відновлювалася після хвороби", - додала жінка.

Нагадаємо, на початку березня Олександр Шовковський довів екс-тещу до гіпертонічного кризу своїм несподіваний візитом до їхнього спільного із Ольгою Альоновою будинку. Після чого у колишнього подружжя виник конфлікт стосовно виїзду спільної доньки до Італії разом із мамою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції